رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

چهارسوق همدلی زمستان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

چهارسوق همدلی زمستان

 


چهارسوق همدلی برنامه ای است که با هدف معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرهای  مختلف استان مرکزی بصورت زنده ارائه می شود و درهر برنامه به معرفی توانمندیها و پتانسیل های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی یکی از شهرهای استان مرکزی پرداخته می شود و میهمانان مشخصی از هر شهر در برنامه حضور خواهند داشت. این برنامه به تهیه کنندگی حامد شیدایی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:45 به مدت 60 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب تقدیم بینندگان می شود.

رویکرد چهار سوق همدلی در فصل زمستان ایجاد فضایی شاد ونشاط آفرین برای مخاطب در ساعات شبانگاهی است و تلاش می شود با حضور میهمانانی از شهرستانهای مختلف استان به معرفی آداب و رسوم،سوغات،صنایع دستی، فرهنگ، جاذبه های گردشگری، پتانسیل های اقتصادی شهرستانهای مختلف استان پرداخته شود .

در سری جدید برنامه چهارسوق همدلی میهمانان با پوشش محلی در برنامه حضوردارند واستفاده از گویش محلی هم مورد توجه می باشد همچنین صنایع دستی وسوغات محلی شهرستانها در دکور و وسایل صحنه به نمایش گذاشته می شود.

گفتنی است این برنامه را مهدی مرجانی، رضا نور محمدی و غضنفری تصویربرداری می کنند و مریم باقری، سمیه بختیاری به ترتیب بعنوان صدابردار و گزارشگر در تهیه و پخش این برنامه همکاری دارند


 

 

     
       

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __