حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۷

چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران؛آبانماه دراراک - نمایش محتوای خبر

 

 

چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران؛آبانماه دراراک

شناسه : 346190955

چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران؛آبانماه دراراک

چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران؛آبانماه دراراک

دبیر چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران در دانشگاه صنعتی اراک گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود 200 تا 300 مقاله به کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران راه یابد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما دبیر چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران در دانشگاه صنعتی اراک گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود 200 تا 300 مقاله به کنفرانس ملی ساخت و تولید ایران راه یابد. 
حمیدرضا رضایی ، با بیان اینکه زمان برگزاری کنفرانس دوم تا چهارم آبانماه 96 است، افزود: مهلت ارسال مقالات تا 25 مردادماه 96 تمدید شده است که علاقمندان می‌توانند مقالات خود را به پست الکترونیکی icme2017@arakut.ac.ir ارسال کنند. 
وی گفت : کنفرانس مذکور در چهار بخش شامل ارائه مقالات که در دو حوزه شفاهی و ارائه پوستر است، برگزاری نمایشگاه‌ها، تشکیل کارگاه‌های تخصصی و برگزاری نشست‌های تخصصی خواهد بود. 
رضایی محورهای این کنفرانس را طراحی، ساخت و تحلیل به کمک رایانه، ریخته‌گری، عملیات حرارتی و فرآیندهای متالورژیکی ساخت، فرآیندهای شکل‌دهی مواد مهندسی، فرآیندهای ماشین‌کاری سنتی و نوین، اتصالات و تست‌های مخرب و غیرمخرب، آلیاژهای سبک، آلومینیوم و مواد هوشمند و مرکب، اتوماسیون و کنترل در ساخت و تولید، بیومکانیک و ساخت در مقیاس کوچک، انرژی و کاربردهای صنعتی در ساخت و تولید و مدیریت و نیازهای توسعه‌ای در ساخت و تولید برشمرد.