جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پیکر مطهر «شهید بابایی» در اراک تشییع می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پیکر مطهر «شهید بابایی» در اراک تشییع می‌شود

پیکر مطهر «شهید بابایی» در اراک تشییع می‌شود

پیکر مطهر «شهید بابایی» در اراک تشییع می‌شود

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: پیکر مطهر "شهید علیرضا بابایی" در اراک تشییع می‌شود

سرهنگ عزت‌الله نظم‌آبادی بااشاره به شهادت شهید علیرضا بابایی اظهار داشت: شهید بابایی مسئول امور خوابگاه‌‌های دانشگاه اراک به عنوان یکی از نیروهای داوطلب به منظور دفاع از حریم پاک اهل‌بیت(ع) عازم شده بود که بر اثربرخورد با تله انفجاری در فلوجه عراق به شهادت رسید.

وی افزود: مراسم شبی با شهدا امشب بعد از نماز مغرب و عشا در دانشگاه اراک برگزار می شود و صبح روز چهارشنبه 29اردیبهشت ماه نیز از ساعت 9.30 از مقابل درب دانشگاه اراک پیکر مطهر این شهید مدافع حرم تا گلزار شهدای اراک برروی دست مردم مومن و شهیدپرور و همیشه در صحنه اراک و استان مرکزی تشییع می‌شود.

سرهنگ نظام‌آبادی تصریح کرد: مجلس یادبود این شهید والامقام نیز از ساعت 16 تا 18 همان روز در مسجد سیدهای اراک برگزار می شود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: شهید بابایی فرمانده سابق گردان عاشورا حوزه مقاومت بسیج شهید مدنی و از کارمندان دانشگاه اراک بود که 25 اردیبهشت ماه در شهر فلوجه عراق به شهادت رسید.

پیکر مطهر شهید علی رضا بابایی که در فلوجه به شهادت رسید،‌ در کربلای معلی و در بین هزاران عاشق و دلباخته اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و سیدالشهدا(ع) تشییع شد.

شهید والامقام علیرضا بابایی، فرزند تقی، متولد1351 در اراک و کارمند دانشگاه اراک بوده که در 25اردیبهشت ماه95 براثر برخورد به تله انفجاری در منطقه فلوجه عراق به درجه رفیع شهادت نایل گردید.