سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

پیشرفت همه جانبه کشور با توسعه فرهنگی، کار و تلاش - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت همه جانبه کشور با توسعه فرهنگی، کار و تلاش

پیشرفت همه جانبه کشور با توسعه فرهنگی، کار و تلاش

پیشرفت همه جانبه کشور با توسعه فرهنگی، کار و تلاش

پیشرفت همه جانبه  کشور با توسعه فرهنگی، کار و تلاش و بهره گیری از همه ظرفیت های تولید میسر میشود.

نماینده ولی فقیه در استان در جمع مدیران دستگاه های اجرایی گفت: تجربیات ارزشمند انقلاب اسلامی ثابت کرده که عظم و اراده ملّت ایران در تحولات مهم نقش آفرین بوده و در این دوره زمانی هم باید با استفاده از ظرفیت های بالای علمی و تولیدی کشور برای شکوفایی هر چه بیشتر اقتصاد تلاش کرد.

آیت الله دری نجف آبادی به تصویب و ابلاغ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اشاره کرد و گفت: نباید در شرایط پس از برجام انتظار معجزه از کشورهای غربی داشت و باید با نگاه منطقی و معقول با بهره گیری کامل از رهنمودهای دقیق و مدبرانه رهبر معظم انقلاب شرایط اجرای دقیق و اصولی برجام را با نظارت کامل دستگاه های نظارتی فراهم کرد.

امام جمعه اراک در ادامه دشمنی و سیاست های استکباری غرب به سرکردگی آمریکا در ایران و منطقه را یادآور شد و با انتقاد از سیاست های آشوب طلبانه آمریکا در منطقه گفت: کشورهای غربی در حالی دم از دموکراسی و حقوق بشر می زنند که چشمان خود را بر روی وحشی گری های رژیم آل سعود در یمن و بحرین و فاجعه منا و کشتار مردم بی دفاع توسط رژیم جعلی اسرائیل در غزه و فلسطین بسته اند.

آیت الله دری گفت: دشمن پس از ایجاد آشوب و حمایت از گروه ها و تروریستی در سوریه و عراق و یمن به دنبال راه نفوذ در کشور است و این رسالت مدیران و مردم را برای هوشیاری در برابر این حیله استکبار دو چندان کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه ضمن تجلیل از مردم و دستگاه های اجرایی برای برگزاری پر شور مراسم سوگواری دهه اول محرم گفت: محرم و صفر دانشگاه انسانیت و عقلانیت است و باید همه تلاش خود را برای بهره گیری کامل از این ایام پر خیر و برکت و درس گرفتن از مکتب عاشورا به کار گرفت.

مرثیه سرایی و ذکر مصیبت شهدای دشت نینوا حسن ختمام درس اخلاق مدیران بود.