جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی

 

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی در پیامی مشترک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.
 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و آقازاده استاندار مرکزی در پیام مشترک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است: دهه فجر انقلاب اسلامی حماسه ای ماندگار در تاریخ معاصر ایران و جهان است که ایستادگی همیشگی ملت غیور ایران اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی استکبار جهانی را به رخ جهانیان می‌کشاند.

اینک در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، درخت تنومند جمهوری اسلامی ایران پله های کمال، ترقی ، خودباوری و از همه مهمتر خودکفایی را یک به یک پشت سر گذاشته و ثمرات کوشش های ملت در قالب دستاوردهای بزرگ اقتصادی، اجتماعی ،علمی، فرهنگی، سیاسی، نظامی و دفاعی کشور مشهود است .

در بخش دیگری از این پیام آمده است: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی اکنون با توطئه های گوناگون، تبلیغات مسموم رسانه ای و تحریم های ظالمانه اقتصادی به دنبال شبهه‌افکنی و تضعیف دستاوردهای چهل و یکساله انقلاب اسلامی هستند که بی شک ملت غیور ایران اسلامی همچون گذشته با بصیرت ، هوشیاری، وحدت کلمه و مشارکت همگانی در عرصه های مختلف کشور پاسخ محکمی به آنان خواهند داد.

دولت تدبیر و امید با اعتقاد راسخ به نقش بی بدیل مشارکت ملی در آبادانی و تحقق راهبردهای توسعه محور، پیاده سازی سیاست های ارزشمند اقتصاد مقاومتی و گام دوم انقلاب را همواره در راس برنامه های خود قرار داده و استقلال اقتصادی و مقاومت در برابر توطئه های شوم دشمنان را به عنوان راهبردی ترین آرمان متعالی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، همواره مد نظر داشته است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ، شهدای گرانقدر بالاخص سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، فرارسیدن چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت شریف ایران اسلامی بویژه مردم ولایتمدار استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض نموده ، از درگاه خداوند متعال برای همگان سعادت و بهروزی مسئلت می نمائیم.