حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۷

پیام ماندگار 9 دی حمایت از رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام ماندگار 9 دی حمایت از رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی است

شناسه : 350364574

پیام ماندگار 9 دی حمایت از رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی است

پیام ماندگار 9 دی حمایت از رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: پیام مهم و ماندگارحماسه 9 دی حمایت از حریم ولایت و رهبری و پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه اراک، افزود: حضور پرشکوه مردم ایران اسلامی همواره سرمایه نظام اسلامی بوده است و در 9 دی 88 بار دیگر این حضور حمایت از حریم رهبری و مقابله با بی قانونی را ثابت کرد.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در آیین نهم دی ماه سال 88 دشمنان اسلام را مایوس کردند.

امام جمعه اراک در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: عده ای با رفتارهای مدعی آب به آسیاب دشمنان می ریزند در حالیکه در زمان تصدی و مسئولیت آنان در گذشته مسائل زیادی است که باید پاسخگویی شود.

آیت الله دری نجف آبادی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه اراک گفت: دستگاه های اجرایی، فرهنگی و رسانه ها باید فضای معنوی و ارتقای همگرایی هدفمند استان را حفظ کرده و برای افزایش وحدت و همدلی در جامعه تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: آموزش و پرورش، دانشگاه ها و سایر دستگاه ها حق ندارند برخلاف مسائل شرعی و قانونی کشور کاری انجام دهند و همه باید در چارچوب قانون اساسی فعالیت های خود را انجام دهند.

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: قانون اساسی میثاق امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب است و باید توسط اقشار مختلف مردم و مسئولان رعایت شود.