جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

پیام تبریک نوروز85 آیت الله دری نماینده ولی فقیه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تبریک نوروز85 آیت الله دری نماینده ولی فقیه استان

پیام تبریک نوروز85 آیت الله دری نماینده ولی فقیه استان

پیام تبریک نوروز85 آیت الله دری نماینده ولی فقیه استان

 

نماینده ولی فقیه در استان با تبریک عید نوروز و سال نو به مردم استان مرکزی بر وحدت و پیروی از رهبری /و اقتصاد مقاومتی وحفظ خانواده تاکیدکرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه حل مشکلات کشور در سایه توجه به اقتصاد مقاومتی امکان‌پذیر است، گفت: در سال ۹۵ به‌سمت عملیاتی‌کردن محورهای اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و جامه عمل به آنها بپوشانیم.

آیت الله دری نجف‌آبادی دقایقی پیش در حاشیه ویژه‌برنامه مراسم سال تحویل 95 در مصلای بیت المقدس که در جوار شهدای گمنام برگزار شد در جمع خبرنگاران، با اشاره به شعار سال 95 با عنوان "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" اظهار داشت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند امسال باید سال اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل باشد.

وی افزود: نزدیک به یک سال است که تمامی محورهای اقتصاد مقاومتی در قالب 24 بند در گفتارها و نوشتارها عنوان شده که نیاز است سال 95 آنها را عملیاتی کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: تمامی واحدهای تولیدی و خدماتی باید اقتصاد مقاومتی را در تاروپود خود جای دهند و با برنامه‌ریزی به‌سمت شکوفایی حرکت کنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی با اشاره به افزایش تولید ناخالص ملی گفت: نیاز است که سال 95 با برنامه‌ریزی‌های دقیق در مسیر افزایش تولید ناخالص ملی حرکت کنیم و صادرات را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: با بومی‌کردن اقتصاد مقاومتی به فکر تأمین نیازها داخلی و کاهش واردات باشیم بنابراین نیاز است برای تحقق همه برنامه‌ها دولت و مجلس برنامه‌ریزی هدفمند داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: براساس بیانات مقام معظم رهبری مشکلات اقتصادی کشور بدون اجرای سیاست‌های «اقتصاد مقاومتی» حل نخواهند شد در نتیجه این مهم باید در اولویت نخست فعالیت‌های کشور قرار گیرد.