جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی ، بر همگرایی و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای عمومی و غیردولتی به ویژه شهرداریها و صنایع بزرگ استان در جهت توسعه و ارتقاء جایگاه ورزش استان تاکید کرد.

 استاندار مرکزی در این پیام آورده است :نامگذاری 26 مهرتا دوم آبان ماه بعنوان هفته تربیت بدنی فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی است و روز تربیت بدنی، روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.

وی بیان کرده است: توسعه و ارتقاء ورزش در سه سطح همگانی، قهرمانی وحرفه ای ازاهداف وبرنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید بوده است که توانسته در زمینه های مختلف از جمله ارتقای جایگاه ورزش همگانی و فراهم ساختن زمینه ورزش برای اقشار مختلف جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط اجتماعی، توسعه فضاهای ورزشی و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت جوانان و حضور و کسب مقام های بین المللی توفیقات خوبی کسب نماید.

آقازاده تصریح کرده است: قطعاً همگرایی و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای عمومی و غیردولتی به ویژه شهرداریها و صنایع بزرگ استان می تواند در امر گسترش ورزش و نهایتاً سالم سازی و ارتقا سلامت جامعه موثر باشد که در این راستا همه ارکان دولت آمادگی همراهی و همکاری با بخش خصوصی برای توسعه و ارتقاء جایگاه ورزش استان را دارند.

 استاندار مرکزی ضمن تبریک  فرارسیدن روز و هفته تربیت بدنی و ورزش را به عموم ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان، داوران، هیات های ورزشی و همه دست اندرکاران و زحمتکشان این عرصه ، توفیق و سربلندی جامعه ورزشی استان را از درگاه ایزد منان مسالت کرده است .