رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی

شناسه : 348165593

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی

پیام استاندار مرکزی به مناسبت هفته تربیت بدنی

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی ، بر همگرایی و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای عمومی و غیردولتی به ویژه شهرداریها و صنایع بزرگ استان در جهت توسعه و ارتقاء جایگاه ورزش استان تاکید کرد.

 استاندار مرکزی در این پیام آورده است :نامگذاری 26 مهرتا دوم آبان ماه بعنوان هفته تربیت بدنی فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی است و روز تربیت بدنی، روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.

وی بیان کرده است: توسعه و ارتقاء ورزش در سه سطح همگانی، قهرمانی وحرفه ای ازاهداف وبرنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید بوده است که توانسته در زمینه های مختلف از جمله ارتقای جایگاه ورزش همگانی و فراهم ساختن زمینه ورزش برای اقشار مختلف جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط اجتماعی، توسعه فضاهای ورزشی و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت جوانان و حضور و کسب مقام های بین المللی توفیقات خوبی کسب نماید.

آقازاده تصریح کرده است: قطعاً همگرایی و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای عمومی و غیردولتی به ویژه شهرداریها و صنایع بزرگ استان می تواند در امر گسترش ورزش و نهایتاً سالم سازی و ارتقا سلامت جامعه موثر باشد که در این راستا همه ارکان دولت آمادگی همراهی و همکاری با بخش خصوصی برای توسعه و ارتقاء جایگاه ورزش استان را دارند.

 استاندار مرکزی ضمن تبریک  فرارسیدن روز و هفته تربیت بدنی و ورزش را به عموم ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان، داوران، هیات های ورزشی و همه دست اندرکاران و زحمتکشان این عرصه ، توفیق و سربلندی جامعه ورزشی استان را از درگاه ایزد منان مسالت کرده است .