جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به92 درصد رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به92 درصد رسید

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به92 درصد رسید

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به92 درصد رسید

به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح ا.. استان ، سردارقاسمی فرمانده پدافند غیرعامل استان  و شورای مدیران مرکز 5 پروژه فنی افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای استان مرکزی با افتتاح 4 پروژه سامانه دیجیتال،  8 هزار نفر از مردم استان در فراهان، کمیجان، اراک و محلات  از پوشش دیجیتال برخوردار شدند و پوشش دیجیتال استان 92 درصدی شد که 6 درصد بالاتر از استاندارد کشوری است و همچنین افتتاح استودیوی دوم مرکز که سال 86 کلنگ آن خورده شد  و به پاس زحمات 20 ساله مرحوم افجعی(معاون فنی سابق مرکز) به  نام ایشان نامگذاری شد .

در این مراسم قربانی جم مدیرکل مرکز با اشاره به اینکه تمام کارها و اقدامات مرکز در جهت تحقق منویات رهبری انجام می گردد، بیان کرد: فعالیتها ی همکاران در تمام حوزه ها به صورت جهادی است وبه لطف خداوند در زمینه  تولیدات در سطح خوبی قرار داریم. وی اظهار کرد:«تبیین ارزشهای نظام و معرفی شهدای عزیز، حضور خانواده های معظم شهدا، اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی ایرانی اسلامی از دغدغه های شبکه آفتاب است»

سردار کریمی، فرمانده سپاه روح ا... استان  ضمن تبریک هفته بسیج گفت:« در اقصی نقاط جهان بین همه رسانه ها،  رسانه جمهوری اسلامی  رسانه ای صادق ، قابل اعتماد و دلسوز جامعه بشریت است چراکه براساس افکار و زیر ساختهای فکری مردم است و تنها رسانه ای که به دنبال بصیرت دهی به  بشر  و راه زندگی درست و عالمانه را در کره زمین آن هم به سمت هدف اصلی که کسب رضایت خداوند و رسیدن به کمال  است را دنبال میکند».

سردار قاسمی فرمانده پدافند غیر عامل استان هم ضمن تبریک هفته بسیج گفت:« کسانی که دغدغه دین، انقلاب و نظام ولایی را دارند اینها بسیجی هستند و رسالت رسانه های دشمن تحت سیطره نظام سلطه است و نگاه دجالواره ای  است و انسانیت و معنویت را نگاه نمی کنند و انشاا...  باید در جنگ فرهنگی با اقدامات کلی به هدفمان برسیم  همانطور  که در طول عمر انقلاب به خیلی از اهداف دست پیدا کرده ایم».