جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان شازند - نمایش محتوای خبر

 

 

پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان شازند

پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان شازند

پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان شازند

در پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی که در فرمانداری شهرستان شازند برگزار شد بر راه اندازی اشتغال های خرد و کوچک تاکید شد.

معاون فرماندار شازند در این جلسه اشغال را مهم ترین مسئله در استان و شهرستان عنوان کرد و افزود: در بحث اشتغال در صنایع عظیم شهرستان پیگیری هایی در حال انجام است اما همه افراد جویای کار نباید اشتغال را فقط در این صنایع ببینند.

نصیری با بیان اینکه اشتغال امروز به سوی خلاقیت و کارآفرینی پیش میرود، گفت: برخی افراد جویای کار با بکار گیری مهارت و حرفه ایی که دارند و طبق رشته تحصیلی خود میتوانند برای خود و چندین نفر با استفاده از کارآفرینی اشتغال ایجاد کنند.

وی با اشاره به ظرفیت های شهرستان شازند گفت: شهرستان شازند از جمله شهرستان هایی است که می توان به عنوان یکی از ثروتمندترین شهرستان ها نام برد افراد می توانند با استفاده از این ظرفیت ها در زمینه های مختلف ایجاد اشتغال مستمر کنند.

پیگیری راه اندازی شرکت دانه بندی شهرداریهای شهرستان، ساماندهی و پالایش بیکاران واقعی شهرستان، مدیریت مصرف آب در کشاورزی و صنعت و معدن، تعیین اولویت پروژه های جهاد کشاورزی، پیگیری خریدهای محلی صنایع ملی مستقر در شهرستان از اصناف و صنایع خرد و متوسط، پیگیری اجرای پروژه گیاهان دارویی در شهرستان از جمله موارد مورد بحث در این جلسه بود.