رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

پلاک عاشقی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پلاک عاشقی

تهیه کننده:  اسفندیاری

مجری: مصطفی ابراهیمی

تصویربردار: حمید کاظمی – مهدی مرجانی

 

ویژه برنامه «پلاک عاشقی» در هفته دفاع مقدس هر شب ساعت 21 به صورت زنده و مستقیم از سیمای شبکه آفتاب پخش می‌شود.

در این برنامه  که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف افزایش شناخت مخاطب در خصوص فرهنگ مقاومت، پخش خواهد شد، هر شب با حضور رزمندگان و فرماندهان زمان جنگ به بازگویی حوادث جنگ و خاطرات خود از دوران جنگ تحمیلی می‌پردازند.

مصاحبه با رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، پخش آهنگ‌ها و سرودهای حماسی با موضوع دفاع مقدس، روزشمار دفاع مقدس، نماهنگ و فتوکلیپ های دفاع مقدس، حضرت امام خمینی(ره)، بیانات رهبری، روزشمار دفاع مقدس، گفتگو با مهمان، نقش صنایع استان مرکزی در دوران دفاع مقدس، معرفی نمایشگاه، معرفی هنرمندان استانی در دوران دفاع مقدس، نماهنگ دفاع مقدس، معرفی سرداران شهید و وصیت نامه آنها ، موضوعات برگزاری کنگره ملّی نقش حضرت امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید والامقام استان مرکزی و... از برنامه‌های صدا و سیمای استان به مناسبت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

برنامه "پلاک عاشقی" که درباره دلیرمردان دفاع مقدس و رشادتها و فداکاریهای آنان و خانواده های صبورشان می باشد، به مدت 8 شب از 31 شهریور در ساعت 21 به مدت 50 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب پخش می‌شود و طی آن به نقش استان مرکزی در دوران 8 سال دفاع مقدس پرداخته می‌شود.

در این برنامه که با موضوع دفاع مقدس و با هدف یادآوری ایثارگری‌های رزمندگان در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی تهیه و پخش می شود، کوشش می شود ضمن معرفی جانبازان گرامی و بیان فعالیتهای آنان بعد از سالهای جنگ، فرهنگ شهادت و از خودگذشتگی و فداکاری به جوانان یادآوری شود.

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __