سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

پلاک عاشقی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پلاک عاشقی

تهیه کننده:  اسفندیاری

ویژه برنامه پلاک عاشقی در هفته دفاع مقدس هر شب به مدت 50 دقیقه از ساعت 21 به صورت زنده و مستقیم از سیمای شبکه آفتاب پخش می‌شود.

در این برنامه  که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف افزایش شناخت مخاطب در خصوص فرهنگ مقاومت، پخش خواهد شد، هر شب 3 نفر از رزمندگان و فرماندهان زمان جنگ به بازگویی حوادث جنگ و خاطرات خود از دوران جنگ تحمیلی می‌پردازند.

مصاحبه با رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، پخش آهنگ‌ها و سرودهای حماسی با موضوع دفاع مقدس، روزشمار دفاع مقدس، معرفی نمایشگاه، یادمان باشد، نماهنگ و فتوکلیپ های دفاع مقدس، حضرت امام خمینی(ره)، معرفی سرداران شهید و وصیت نامه آنها، گفتگو با مهمانان(رزمندگان ارتش، سپاه و جهاد سازندگی)، کنگره ملّی 6200 شهید استان مرکزی، برگزاری مسابقه و... از برنامه‌های صدا و سیمای استان به مناسبت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

برنامه "پلاک عاشقی" که درباره دلیرمردان دفاع مقدس و رشادتها و فداکاریهای آنان و خانواده های صبورشان می باشد، به مدت 8 شب از ساعت 21 به مدت 50 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب پخش می‌شود و طی آن به نقش استان مرکزی در دوران 8 سال دفاع مقدس پرداخته می‌شود.

در این برنامه که با موضوع دفاع مقدس و با هدف یادآوری ایثارگری‌های رزمندگان در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی تهیه و پخش می شود، کوشش می شود ضمن معرفی جانبازان گرامی و بیان فعالیتهای آنان بعد از سالهای جنگ، فرهنگ شهادت و از خودگذشتگی و فداکاری به جوانان یادآوری شود.

 

سال تولید: 1397


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __