جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پرونده 287 داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در اختیار شورای نگهبان - نمایش محتوای خبر

 

 

پرونده 287 داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در اختیار شورای نگهبان

پرونده 287 داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در اختیار شورای نگهبان

پرونده 287 داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در اختیار شورای نگهبان

رئیس ستاد انتخابات کشور: پرونده 287 داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری به صورت برخط در اختیار شورای نگهبان قرار گرفته است و‌ چنانچه مدارک هم بخواهند حتما در اختیار آنها می‌‌گذاریم.

علی‌اصغر احمدی در پایان دومین روز ثبت‌ نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌ جمهوری و‌ در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در مجموع (در طول روز سه شنبه و چهارشنبه) 287 نفر ثبت‌نام قطعی انجام شده است که 274 نفر آقا و 13 نفر خانم هستند.

وی تصریح کرد: امروز 161 نفر مراجعه داشتیم که 154 نفر آقا و 7 نفر خانم بودند که ثبت‌نام کردند.

احمدی گفت: ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری تا شنبه آینده ادامه خواهد داشت و داوطلبانی که خود را واجد شرایط می‌دانند ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.

وی افزود: بنا بر اظهارات داوطلبان 40 نفر سابقه ایثارگری دارند؛ جوان ترین داوطلب 18 سال و مسن‌ترین 82 سال دارند و بیشترین داوطلبان در مقطع کارشناسی هستند.

احمدی در ادامه گفت: همکاران عزیزی از شورای نگهبان در ستاد انتخابات کشور حضور دارند و بر روند ثبت‌نام نظارت می کنند و این طبیعی است.

وی گفت: به صورت برخط، مجموعه ثبت‌نام‌ها وقتی وارد سامانه می‌شود در شورای نگهبان قابل بهره‌برداری است و چنانچه مدارک را هم بخواهند در اختیار آنها قرار می‌دهیم.