جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

پرداخت نوروزانه به مدد جویان استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت نوروزانه به مدد جویان استان مرکزی

پرداخت نوروزانه به مدد جویان استان مرکزی

پرداخت نوروزانه به مدد جویان استان مرکزی

 

مددجویان استان مرکزی 20 میلیارد و 550 میلیون ریال کمک هزینه نوروزی و عیدی دریافت کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: 20 میلیارد و 550 میلیون ریال کمک هزینه نوروزی و عیدی به حساب 35 هزار خانوار تحت پوشش این نهاد حمایتی (مددجویان دائمی) در استان پرداخت شد.

موسی نژاد افزود: یکی از اولویت‌های مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری توجه به معیشت خانوارهای تحت حمایت بوده است و کمک معیشت مرحله اول و دوم اسفندماه مددجویان تحت حمایت نیز هفته گذشته با مبلغ ۱۰۵ میلیارد ریال به حساب خانوارهای تحت حمایت واریز شد.

وی اضافه کرد: اولویت اصلی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان مستعد است و با شناسایی توانایی‌ها و نیازهای مددجویان زمینه فعالیت آن‌ها در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فراهم می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به کمک بیش از ۷۰ میلیارد ریال در جشن نیکوکاری، گفت: این میزان مشارکت مردمی بالاتر از پیش بینی انجام شده بود و تمامی کمک‌های انجام شده توسط همکاران امدادگر بین خانواده‌های نیازمند که از قبل شناسایی شده‌اند توزیع شده و یا در حال توزیع است.

44 هزار خانوار تحت پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی قرار دارند که 22هزار نفر آنان زنان سرپرست خانوار هستند.