جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

پرداخت بخشی از مطالبات مراکز درمانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پرداخت بخشی از مطالبات مراکز درمانی

معاون فرهنگی دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در اراک گفت: بخشی از مطالبات پزشکان و پرستاران با تامین اعتبار آن پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ در مراسمی با حضور مسئولان استان، پزشکان، کادر درمانی و خیرین حوزه سلامت از خدمات دکتر طاهر احمدی رییس پیشین دانشگاه علوم پزشکی قدردانی شد و دکتر جمالیان به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی شد.

محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این مراسم گفت: پس از ۴۰سال از پیروزی انقلاب اسلامی در بخش بهداشت و درمان از لحاظ کیفی رشد قابل توجهی داشته ایم و امیداریم همین روند ادامه داشته باشد.

وی به مطالبات پزشکان و کادر درمانی اشاره کرد و گفت:با هزار میلیارد تومانی که بیمه سلامت به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پرداخت کرده می توان بخشی از این مطالبات را پرداخت کرد.

معاون فرهنگی دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت افزود: پرداختی از جیب مردم پیش از اجرای طرح تحول سلامت بین ۵۳تا۶۰ درصد بود که در حال حاضر ۴۰درصد کاهش یافته است.

استاندار مرکزی هم در این نشست گفت: پرداخت ۵۰میلیارد تومان تسهیلات بانکی که به زودی به حساب دانشگاه علوم پزشکی واریز می شود می تواند در روند تکمیل پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر تسریع بخشد و امیداریم با کمک دولت این بیمارستان سال آینده به بهره برداری برسد.

آقازاده افزود: با اجرای طرح تحول سلامت در کشور و همچنین استان پیشرفت‌های چشمگیری را در حوزه بهداشت و درمان داشته ایم و اکنون در نقاط مختلف کشور و حتی روستاها خدمات بهداشتی درمانی با کیفیت مطلوب به مردم ارایه می شود.

دکتر جمالیان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان هم ضمن تاکید بر شایسته سالاری در حوزه سلامت و کادر مدیریتی بهداشت و درمان گفت: تکمیل پروژه احداث بیمارستان جدید حضرت ولی عصر یکی از مهمترین موضوعاتی است که با همت مسئولان کشور و استان امیدواریم هر چه زودتر به بهره برداری برسد تا مردم استان و استانهای همجوار از خدمات آن بهره مند شوند.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __