سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

پخش زنده دعای عرفه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پخش زنده دعای عرفه

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

تصویربرداران: مجید فراهانی – مهدی مرجانی

همزمان با فرا رسیدن ایام معنوی عرفه، مراسم پر فیض دعای عرفه روز یکشنبه 20 مرداد 98 در ساعت 16 از مصلی بیت المقدس اراک به صورت زنده از سیمای آفتاب پخش می شود

به منظور بهره مندی همگانی؛ همزمان با فرارسیدن روز عرفه، مراسم  معنوی و روحبخش دعای عرفه با دعا حجت الاسلام صابری روز یکشنبه 20 مرداد ماه مصادف با نهم ذی الحجه 1440 ساعت 16 به طور مستقیم از شبکه تلویزیونی آفتاب استان مرکزی از مصلی بیت المقدس اراک پخش می شود.

دعاي امام حسين عليه السلام در روز عرفه عنوان دعايي است مفصل و مشتمل بر مضامين عاليه معرفتي كه در روز عرفه و در صحراي عرفات توسط آن حضرت و همراهانش در بيرون خيمه‌ها خوانده شد؛ اين دعاي نسبتا طولاني از اعمال مهم شيعيان است كه پس از نماز ظهر و عصر تاغروب آفتاب خوانده مي‌شود.

گفتنی است شبکه آفتاب همزمان با پوشش تصویری دعای عرفه از مصلی بیت المقدس اراک ، از شهرهای دلیجان، ساوه و خمین نیز این دعا پخش می شود . علاوه بر قرائت دعای پرفیض عرفه امام حسین(ع)، مدیحه سرایی و سخنرانی نیز از دیگر بخش های این مراسم بود

این برنامه به همت عوامل پخش و همکاران فنی در روز سه یکشنبه 20 مرداد مصادف با نهم ذی الحجه از ساعت 16 تا پایان مراسم پخش می شود .

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __