سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پاسخ - نمایش محتوای صدا

 

 

پاسخ

 

 تهیه کننده: معصومه فراهانی

گوینده: شهرام ترکمانی

صدابردار: محمد علی زهره وند

نویسنده: فائزه امینی

 

«پاسخ»، برنامه ی زنده رادیو آفتاب است که با بررسی و پرداختن به مشکلات و مطالبات مردم استان، شنبه تا پنج شنبه، ساعت 9 صبح پخش می شود.

برنامه رادیویی «پاسخ» با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و طرح دغدغه ها و مسائل مختلف روز مردم استان برای مخاطب عام تلاش می کند با همکاری مسئولان و کارشناسان مجرب استانی با توجه به موضوع برنامه ضمن بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات شهری، فرهنگی و اجتماعی و ... بصورت تلفنی با مسئولین ذیربط با ارائه راه حل های متناسب و کاربردی پاسخگوی درخواستها و سوالات مخاطبان از طریق آنتن رادیو باشد

رویکرد این برنامه بررسی و پرداختن به مشکلات و مطالبات مردم استان است که با هدف برقراری ارتباط بیشتر بین مردم و مسئولان با آیتم هایی از قبیل: گفتار، موسیقی، تلفن و پیامک، ارتباط تلفنی با مسئولان، گزارش و... از شنبه تا پنج شنبه هر هفته از ساعت 9 صبح به مدت 30 دقیقه به صورت زنده تقدیم شنوندگان این شبکه می شود.

از بخش های مختلف برنامه رادیویی «پاسخ» گفتار، ارتباط تلفنی با مسئولین، موسیقی بی کلام و گزارش های مردمی است که با هدف تبیین مشکلات مردم در قالب موضوعات برنامه تهیه می شود.

این برنامه 25 دقیقه ای را می توانید با اجرای علیرضا رافعی از  شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت 9 صبح بصورت زنده از صدای شبکه آفتاب استان مرکزی بشنوید.

 

سال تولید: 1399