جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

پاسداری از آرمانهای بلند امام و رهبری با برپایی با شکوه جشن های دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

پاسداری از آرمانهای بلند امام و رهبری با برپایی با شکوه جشن های دهه فجر

پاسداری از آرمانهای بلند امام و رهبری با برپایی با شکوه جشن های دهه فجر

پاسداری از آرمانهای بلند امام و رهبری با برپایی با شکوه جشن های دهه فجر

 امام جمعه اراک در خطبه های نماز جمعه این شهر به آمادگی مردم و مسئولین برای برپایی اعیاد دهه مبارک فجر اشاره کردو گفت : دهه فجر امسال برای استان مرکزی که خواستگاه بنیان گذار کبیر انقلاب است مسئله مهمی است و همه خدمتگزاران نظام و مسئولین و مردم باید با همبستگی و انسجام بیشتری این مسئولیت مهم را به درستی انجام داده و از آرمانهای بلند انقلاب / امام راحل /رهبری پاسداری کنند.
آیت الله دری در ادامه به شهادت رسیدن سردار الله دادی و پسرعماد مقنیه به دست صهیونیست ها اشاره کرد و افزود: حزب الله لبنان توانست در منطقه روستانشین شبعا، انتقام خون شهدای ترور اخیر را بگیرد که این مسئله کابوس وحشتناکی برای رژیم فاسد اسرائیلی وغرب و افتخار شیعه شد.
نماینده ولی فقیه  همچنین به حرمت شکنی غربی ها و ستیزه جوی و کینه ورزی با مسلمانان اشاره کرد و گفت : ملت مسلمان ایران به غربی ها به خصوص فرانسه/ هشدار می دهد که با اینگونه برخوردهای غیر منطقی و کورکورانه مسلمین جهان را آزرده خاطر و خشمگین نکنند.
 آیت الله دری گفت: حقیقت اسلام مانند چراغ روشنی است که این لکه های سیاه نمی تواند مانع رسید نور امید و روشنایی درخشان به عالم  شود که البته این راه ، راه پرخطری برای انسانهای پاک است و مسئولیتی سنگین برای خدمتگزاران همراه خواهد داشت.
 وی در ادامه به انتصاب استاندار جدید اشاره کرد و گفت: از دولت تدبیر و امید انتظار می رود استانداری لایق / مدیر و مدبری برای هدایت خلاقانه و با اقتدار استان مرکزی که از لحاظ موقعیت استراتژیک و وجود صنایع و دانشگاه های متعدد جزء استانهای برتر و حساس کشور است تعیین کند.