سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

پاسخ قاطع به یاوه‌گویی های آمریکا - نمایش محتوای خبر

 

 

پاسخ قاطع به یاوه‌گویی های آمریکا

پاسخ قاطع به یاوه‌گویی های آمریکا

پاسخ قاطع به یاوه‌گویی های آمریکا

 

ایران قوی  

استاندار مرکزی: امروز مردم غیرتمند ایران اسلامی و استان مرکزی یکبار دیگر با حضور معنادار خود، پاسخ قاطعی به یاوه‌گویی های آمریکا، اسراییل و دیگر دشمنان دادند.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ آقازاده امروز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اراک با بیان اینکه وحدت کلمه و ایستادگی در مقابل تهدید و تحریم از مهمترین مولفه‌های حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است، افزود: در چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، ملت بزرگ ایران، مقاومت و ایستادگی در برابر تهدید و تحریم های ظالمانه را به نمایش گذاشتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز گفت: مردم با حضور پررنگ خود ثابت کردند که انقلاب و نظام خود را دوست دارند و به هیچ عنوان دست از آرمان‌های انقلاب برنمی‌دارند.

اکرم افزود:امروز حضور مردم، وظیفه مسوولان را سنگین‌تر کرد و باید همه تلاش‌ها برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم به کار گرفته شود تا مشکلات یکی پس از دیگری حل شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز شمار شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را بیشتر از سال‌های قبل ارزیابی کرد و گفت: ۴۱ سال است که مردم در این راهپیمایی شرکت می‌کنند، اما حضور امسال بانشاط‌تر و باشکوه‌تر از قبل بود.

سردار کریمی عنوان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ۲ وجه داشت و علاوه بر پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب، برای تقدیر از رشادت‌های سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی هم بود.

فرماندار اراک نیز گفت: حضور مردم در این راهپیمایی نشان داد که مردم مومن، ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی در هیچ شرایطی دست از انقلاب برنمی‌دارند.

 بختیاری افزود:  حضور مردم در راهپیمایی چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این پیام را به کشورهای استکباری به خصوص آمریکا داد که دشمنان با مردم مقاومی روبرو هستند و ملت بزرگ ایران در هر شرایط پای آرمان‌های انقلاب و نظام ایستاده‌ و این جای تقدیر دارد.

وی تصریح کرد: مسوولان باید در قدردانی از حضور مردم در عرصه‌های مختلف، همت مضاعف‌تری در خدمت رسانی به جامعه داشته باشند.