جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

پاسخ - نمایش محتوای صدا

 

 

پاسخ

 

تهیه کننده: سپیده نوری و معصومه فراهانی

گوینده: علیرضا رافعی

صدابردار: حسین جمشیدی

نویسنده: فائزه امینی

 

«پاسخ»، عنوان برنامه ی زنده رادیویی است که با بررسی و پرداختن به مشکلات و مطالبات مردم استان مرکزی، روزهای شنبه تا پنج شنبه هرهفته، رأس ساعت 9 صبح به سمع و نظر شنوندگان صدای شبکه آفتاب میرسد.

برنامه رادیویی «پاسخ»  با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و طرح دغدغه ها و مسائل مختلف روز مردم استان برای مخاطب عام تلاش می کند با همکاری مسئولان و کارشناسان مجرب استانی با توجه به موضوع برنامه ضمن بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات شهری، فرهنگی و اجتماعی و ... بصورت تلفنی با مسئولین ذیربط با ارائه راه حل های متناسب و کاربردی پاسخگوی درخواستها و سوالات مخاطبان از طریق آنتن رادیو باشد

این با محوریت بررسی و پرداختن به مشکلات و مطالبات مردم استان و با هدف برقراری ارتباط بیشتر بین مردم و مسئولان با آیتم هایی از قبیل: گفتار، موسیقی، تلفن و پیامک، ارتباط تلفنی با مسئولان، گزارش و... از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته از ساعت 9 صبح به مدت 45 دقیقه به صورت زنده و مستقیم تقدیم شنوندگان ارجمند این شبکه می شود.

از بخش های مختلف برنامه رادیویی «پاسخ» گفتار، ارتباط تلفنی با مسئولین، موسیقی بی کلام و گزارش های مردمی است که با هدف تبیین مشکلات مردم در قالب موضوعات برنامه تهیه می شود.

این برنامه 25 دقیقه ای را می توانید با اجرای علیرضا رافعی از  شنبه تا نجشنبه هر هفته از ساعت 9 صبح  بصورت زنده از صدای شبکه آفتاب استان مرکزی بشنوید.

 

 

سال تولید: 1398