جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ویِژه جشن میلاد حضرت علی (ع) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویِژه جشن میلاد حضرت علی (ع)

تهیه کننده: محمد گندمی

کارگردان: علیرضا گلستانی عراقی

دستیار تهیه: خسرو کرد علی

تصویربرداران:حمید کاظمی– مجید فراهانی

مجریان: فاطمه بیاتی- حسین شاه میرزایی

صدابردار: مجید ابراهیمی

ویژه برنامه جشن میلاد حضرت علی (ع) در شب ولادت امیرالمومنین (ع) به صورت زنده در روز دوشنبه 21 فروردین ماه از ساعت 21 به مدت 90 دقیقه از آنتن سیمای شبکه آفتاب پخش مي شود.

در اين ويژه برنامه که فضايي شاد ، طنز و تفريحي دارد خوانندگان استانی سرودي براي مدح حضرت علي (ع) اجرا می کنند و تعدادی مهمان دعوت شده که در برنامه حضور يافته و  گفتگو می کنند.

این برنامه با هدف گرامیداشت میلاد طلوع اولین خورشید امامت و ولایت، امیر مومنان حضرت علی علیه السلام، در بخش گفتگو که با حضور مهمانان ویژه اجرا می شود،  به بیان مفهوم ولایت ایشان، شاخص های عدالت علوی، امیر مومنان در اندیشه و کلام اندیشمندان، بررسی زندگی شخصی، اجتماعی و سیاسی حضرت علی (ع)، ولادت حضرت علی علیه السلام و  ... می پردازد.

ویژه برنامه جشن میلاد حضرت علی (ع) با بخش های مختلفی از جمله سرود و موسیقی مناستبی ، پخش گزارش های تبریک، پخش تواشیح و مداحی اهل بیت در مدح و منقبت مولای متقیان علی (ع)  از شبکه سیمای آفتاب پخش می شود

سخنان حکيمانه مقام معظم رهبري حضرت آيت اله خامنه اي و امام خمینی ره در خصوص حضرت علی علیه السلام و شعر خواني در مدح و منقبت حضرت علي (ع) از دیگر بخش های این برنامه می باشد

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __