رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

ویژه برنامه شهادت امام صادق(ع) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه شهادت امام صادق(ع)

تهیه کننده: ابراهیم مرادی

کارگردان: مظفر حسینخانی

تصویر برداران: مجید فراهانی – حمید کاظمی – مظاهر فتاحی نسب

صدابردار: رضا سبحانی فر

دستیار صدا: علی رفیعی

با فرارسیدن ایام شهادت ششمین ستاره فروزان آسمان امامت حضرت امام جعفر صادق (ع)، سیمای استان مرکزی در روز پنجشنبه 29 تیرماه ویژه برنامه شهادت رییس مذهب شیعه با موضوع پوشش عزاداری سالروز شهادت آن امام همام ساعت 10 صبح به مدت 120 دقیقه تقدیم سوگواران می کند

در سالروز شهادت امام صادق (ع) علاقمندان به خاندان عصمت و طهارت می توانند با این ویژه برنامه به واکاوی الگو پذیری از شخصیت علمی فرهنگی و عرفانی آن معصوم بپردازند. در این برنامه به ابعادمختلف زندگی ایشان از جمله وضعیت اجتماعی آن دوره و سیره عملی آن حضرت و جایگاه ایشان درمیان مردم پرداخته خواهد شد.

این برنامه در روز پنجشنبه 29 تیر 96 مصادف با سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام با موضوع پخش نوحه، مداحی و آیتم هایی در تسلیت این مناسبت از ساعت 10 به مدت 2 ساعت با بهره گیری از سخنرانی کارشناسان و روحانیون حوزه دین در مصلی بیت المقدس در قالب مباحث کارشناسی،  سبک زندگی شیعه، روایات و احادیث امام جعفر صادق (ع) و معرفی فضایل اخلاقی این امام بزرگوار می پردازد.

ویژه برنامه شهادت امام صادق علیه السلام محفل انس با سیره ائمه معصومین (ع) است که با محوریت شهادت صادق آل محمد همراه با بخش های مختلف وله های مناسبتی، ارتباط با مراکز، گزارش مردمی، دلنوشته ها، تلفن و پیامک، مداحی و مرثیه خوانی ذاکرین اهل بیت (ع) ویژه شهادت آن امام همام می کوشد ضمن بررسی نقش امام صادق (ع) در گسترش اسلام و تشیع، مباحث مختلفی را از دیدگاه آن امام همام تحلیل و بررسی کند.

این برنامه با رویکرد معارفی در راستای پوشش عزاداری ششمین خوشید ولایت ، امام جعفر صادق علیه السلام در شهر اراک بالاخص مصلی بیت المقدس اراک پنجشبه 29 تیر ماه ویژه سالروز شهادت رئیس مکب شیعه حضرت امام جعفر صادق علیه السلام به مدت 120 دقیقه تهیه و پحش می شود

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

               
    __   __   __   __   __   __