رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه شبهای قدر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه شبهای قدر

 

سیمای شبکه آفتاب همزمان با فرارسیدن لیالی قدر و ایام سوگواری امیرمومنان حضرت علی علیه السلام مراسم معنوی لیالی قدر را از مصلای بیت المقدس اراک بصورت زنده و مستقیم تقدیم مخاطبان این شبکه می کند.

ویژه برنامه شبهای قدر با هدف تبیین اهمیت شب های قدر، همراه با پخش ادعیه های شب های قدر همچون دعای افتتاح، دعای جوشن کبیر، ابوحمزه ثمالی، ادعیه، مباحث کارشناسی و سخنرانی پیرامون ضربت خوردن امیرالمومنین (ع) و ویژگی های شخصیتی ایشان، شهادت آن حضرت و عظمت و فضایل شبهای قدر، عدالت امیرالمو منین علیه السلام، مداحی و مرثیه خوانی در رثای امام علی علیه السلام و همچنین مراسم با شکوه قرآن به سرگرفتن سعی خواهد کرد فضای عرفانی و معنوی را برای شب زنده داران فراهم سازد.

ویژه برنامه شب های قدر به تهیه کنندگی محمد حسین شیاس و کارگردانی علیرضا گلستانی عراقی به صورت زنده در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست وسوم ماه مبارک رمضان از ساعت 23:15 الی 3 بامداد همراه و هم نوا با مردم استان مرکزی در شب های پرفضیلت قدر می باشد.

گفتنی است در این برنامه وحید فراهانی بعنوان دستیار تهیه، مهدی غضنفری، مجید فراهانی، حمید کاظمی و رضا نورمحمدی تصویربردار، مجید ابراهیمی صدابردار و علی رفیعی و احمد قطریفی بعنوان دستیار تصویر همکاری می کنند

 

     

 

 

     
 
     
 
     

 

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __