رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه سِرّ نی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه سِرّ نی
 

سر نی عنوان ویژه برنامه دهه اول محرم است که همزمان با آغاز سوگواری سید الشهدا حضرت ابا عبدالله حسین علیه السلام و یاران با وفایش هر شب ساعت 9 تقدیم بینندگان سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی می شود

این برنامه در راستای تبیین فلسفه نهضت عاشورای حسینی و قیام حضرت سید الشهداء (ع) و اشاعه فرهنگ عاشورا در جامعه امروز در سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی تهیه و تولید شده است.

ویژه برنامه «سر نی» با موضوع آشنایی با قیام امام حسین علیه السلام و بررسی تاریخی نهضت عاشورا، ضمن گرامیداشت ایام سوگواری محرم و شهدای کربلا تلاش می کند در فضایی معنوی با بخش های مختلف کارشناسی علما و اساتید مجرب حوزه دین و معارف، احکام در محرم، راز و نیازو دعا، کتابخوانی عاشورا، معرفی شهدای کربلا، عزاداری و مدیحه سرایی، مقتل خوانی، سخنرانی علما، هیئت ها، و ... پیام های عاشورایی نهضت حسینی را با رویکرد عبرت آموزی بازگو کند.

این برنامه به تهیه کنندگی سید مصطفی الحسینی در 13 قسمت 40 دقیقه ای هر شب بصورت زنده با بینندگان سیمای شبکه آفتاب همراه خواهد شد

در ویژه برنامه سر نی حامد شیدایی کارگردان هنری مجموعه می باشد و سعید سیفی بعنوان دستیار تهیه، مهدی غضنفری و مهدی مرجانی تصویربرداران، فهیمه حاج علی بیگی تدوینگر، مجید ابراهیمی صدابردار، علیرضا محرابی دستیار تصویر و علی گودرزی بعنوان مجری برنامه با این مجموعه همکاری می کنند.
 

 
اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __