رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه روز قدس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه روز قدس 

در روز جهانی قدس سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی همراه و همگام با مردم غیور استان مرکزی سمفونی همدلی با مردم فلسطین را می نوازد

به مناسبت روز جهانی قدس شبکه استانی سیمای آفتاب در راستای حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز حماسی «ویژه برنامه روز قدس» را به صورت زنده و مستقیم تهیه و پخش می کند.

این برنامه ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تبیین تارخچه، جایگاه و اهمیت روز قدس و بررسی تحولات اخیر کشورهای اسلامی و موج بیداری اسلامی با استفاده از نظرات کارشناسان، تلاش می کند حضور پرصلابت و میلیونی مردم همیشه در صحنه استان مرکزی را در مبارزه با استعمار و استبداد به تصویر بکشد.

ویژه برنامه «روز قدس» به تهیه کنندگی محمد گندمی و اجرای مصطفی ابراهیمی با آیتم های: گزیده بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با موضوع روز قدس، کارشناسی، گزارش لحظه به لحظه از راهپیمایی با شکوع مردم سراسر استان در روز جهانی قدس، ارتباط تلفنی فرمانداریها، مصاحبه با مردم، پخش پيامهاي مردمي و بيانيه هاي ارگانها و سازمانها، پخش موسیقی و سرود حماسی و ... از ساعت 8 صبح الی 13 روز جمعه 11 مرداد 92 بصورت زنده از قاب سیمای آفتاب همراه مخاطبان این شبکه خواهد بود.

گفتی است این برنامه با نوشته های فائزه امینی، کارگردانی محمد یزدان پرست، تصویربرداری علیرضا قهرمانی، حامد قربانی و مجید فراهانی، صدابرداری مریم باقری، تدوین مسعوده محمدی و دستیاری صدا و تصویر مظاهر فتاحی نسب و علیرضا محرابی تولید و پخش می شود

 

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __