حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۷

ویژه برنامه رسول صادق - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه رسول صادق

Loading the player...

به مناسبت فرارسیدن میلاد رسول اکرم (ص) برنامه  ای به عنوان رسول صادق در روزچهارشنبه  15 آذر ماه از ساعت 15 الی 17 به صورت زنده از آنتن رادیو آفتاب تقدیم شنوندگان می شود.

این برنامه با هدف  ارشادی تربیتی و  معرفی شخصیت پیامبر(ص) و امام جعفر صادق (ع) به بررسی خصوصیت رفتاری پیامبرمانند(راستگویی) و انعکاس مراسم  و جشن های میلاد در استان در هشتم ربیع الاول به مناسبت ولادت حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) تهیه و پخش می شود.

ویژه برنامه رسول صادق روز چهارشنبه  مصادف با میلاد رسول اکرم (ص) به صورت زنده از ساعت 15  الی 17به مدت ۱۲۰ دقیقه از رادیو آفتاب تهیه و پخش و شامل  آیتم های از جمله کارشناس ، ارتباط با شهرستانهای تفرش ، دلیجان ، و استان کرمانشاه ، ارتباط با مراکز  قم  یا مشهد ، موسیقی های شاد و متنوع، ارتباط با خواننده تفرشی ( نازمهر)  ،  ارتباط با گزارشگران سطح شهر ، معرفی کتاب ، معرفی  یک شاعر ، پیامک و تلفن می باشد.

شایان ذکراست این برنامه که حاصل تلاش همکاران گروه رادیو آفتاب است در روز چهار شنبه 15 آذر ۹۶ مصادف با میلاد رسول اکرم  (ص )از ساعت 15  الی 17 به مدت 120  دقیقه  تقدیم شنوندگان رادیو استان مرکزی می شود.

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده : علیرضا عراقی اهوازی 

 دستیار تهیه : اعظم بهمنی

گویندگان: روشنک رودیان ، حمید یعقوبی

نویسنده :  فائزه امینی