رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه آفتاب هدایت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه آفتاب هدایت 

در شب شهادت پیشوای ششم امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام ویژه برنامه «آفتاب هدایت» با موضوع مباحث اقتصادی از دیدگاه آن امام همام از سیمای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود.

با توجه به اینکه یکی از آموزه های دین مبین اسلام پرداختن به مباحث اقتصادی مطابق الگوها و اصول حاکم بر اقتصاد از دیدگاه اسلام می باشد بر این اساس سیمای شبکه آفتاب در شب شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام با برنامه گفتگو محور «آفتاب هدایت» می کوشد ضمن گرامیداشت سالروز شهادت آن بزرگوار، با بهره گیری از کارشناسی اساتید مجرب و کارآزموده حوزوی در عرصه دین و مذهب مباحث اقتصادی از دیدگاه آن امام همام را تبیین و بررسی کند.

ویژه برنامه «آفتاب هدایت»محفل انس با سیره ائمه معصومین (ع) است که علاوه بر بخش های مختلف کارشناسی، گزارش، مباحثه، مداحی، سخنرانی علما، شعرخوانی در رثای ائمه و مرثیه خوانی ذاکرین اهل بیت (ع) ویژه شهادت آن امام همام، در بخشی بعنوان معرفی کتاب با هدف کتاب شناسی آثاری درباره امام جعفر صادق علیه السلام مخاطبان را با علم امام حعفر صادق (ع) به عنوان موسس مذهب شیعه آشنا می کند.

این برنامه به تهیه کنندگی روح الله ذوالفقاری و اجرای فضل الله فراهانی یکشنبه 10 شهریور ماه در شب شهادت رئیس مذهب جعفری حضرت امام صادق علیه السلام از ساعت 22 به مدت 45 دقیقه همراه با مخاطبان شبکه آفتاب به سوگ می نشیند.

برنامه «آفتاب هدایت» با کارگردانی مصطفی شبان، دستیاری معصومه کریمی، تصویربرداری حمیدرضا فرحی و رضانورمحمدی، صدابرداری محمد تقی محمدی زیولایی، دستیاری صدا و تصویر مظاهر فتاحی نسب و تدوین علیرضا اسکندی و احمد امامی تولید شده است.

 

 

 

 

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __