رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه «محراب عشق» - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه «محراب عشق»

ویژه برنامه «محراب عشق»

 


شبکه رادیویی آفتاب به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر با ویژه برنامه زنده «محراب عشق» مراسم معنوی و روح بخش شب های قدر را از امامزاده محمد عابد (ع) شهر اراک پوشش و انعکاس می دهد.

این برنامه در راستای فضاسازی معنوی شبهای احیاء برای مخاطبان، به تبیین جایگاه و اهمیت شبهای قدر، ارزش عبادت و شب زنده­داری، معرفی فضایل و برکات شب­های قدر، انعکاس مطلوب آیین معنوی احیاء و شب زنده داری لیالی قدر در استان مرکزی با محورهای موضوعی نگاهي به سيره و زندگی حضرت علي (ع) و چگونگي ضربت خوردن و شهادت ايشان، حق محوري و عدالت در سيره حضرت علي (ع)، اميرمومنان در انديشه و كلام بزرگان و ... در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان می پردازد.

ویژه برنامه «محراب عشق»، به تهیه کنندگی احمد طاهری و گویندگی حمیدرضا یعقوبی همراه با آیتم های انعکاس آیین شب های قدر از مساجد اراک، پخش مراسم معنوی قرآن به سرگیری و دعای جوشن کبیر، ادعیه، همخوانی، مداحی و مرثیه خوانی بصورت زنده، بسته های کوتاه سخنرانی با موضوعات اخلاقی، مباحث کارشناسی، ارتباط زنده با اماکن مذهبی، گزارش شهرستانها و ... تقدیم شنوندگان رادیو اراک می شود.

این برنامه که با تهیه و پخش گزارش های شهرام ترکمانی و سید محمد محمدی همراه است، در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از ساعت 23 تا 3 بامداد در شب های قدر از شبکه صدای آفتاب استان مرکزی پخش می شود.