جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

ویژه برنامه «شکرانه» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه «شکرانه»

 

 

شکرانه عنوان ویژه برنامه ای است که به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر به تعداد 1 برنامه در شب عید سعید فطر از آنتن سیمای شبکه آفتاب به جشن و سرور می پردازد.

این برنامه که در راستای گرامیداشت عید سعید فطر و شکرگزاری یک ماه روزه داری با هدف ایجاد فضای شاد و معنوی و اجرای علی حاجی آّبادی همراه با حضور چند تن از مجریان برنامه های ماه مبارک رمضان رادیو و تلویزیون تهیه و پخش می شود، سعی دارد در چند باکس گزارشی موضوعی، پرداختن به آداب و رسوم عید فطر در استان و پخش پشت صحنه رادیو و تلویزیون در سحر و افطارهای ماه رمضان، اجرای زنده ترانه تیتراژ برنامه قبول باشه، گروه السون، نماهنگ های شاد ویژه عید فطر، موسیقی بیکلام، پیامک های مردمی، دعوت از تعدادی مهمانان منتخب برنامه قبول باشه و ... لحظات خوب و خوشی را برای بینندگان شبکه آفتاب فراهم کند.

ویژه برنامه شکرانه دوشنبه شب، در شب عید سعید فطر ساعت 21:30 به مدت 90 دقیقه همراه با برنامه های شاد و متنوع مهمان خانه های گرم مخاطبان سیمای آفتاب می شود.

این برنامه که ساختاری ترکیبی نمایشی و رویکردی تفریحی سرگرمی دارد را سهیلا علی تهیه کنندگی می کند و فائزه امینی نویسندگی آنرا بر عهده دارد. کارگردانی بر عهده علیرضا گلستانی عراقی است و همچنین مژگان بیات دستیار تهیه، مهدی غضنفری، حمید کاظمی، رضا نورمحمدی و میثم صفدری تصویربرداران، مجید ابراهیمی صدابردار و علی حیدری و مسعود جعفری دستیار صدا و تصویر این برنامه می باشند.
 
   
   

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __