جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

ویژه برنامه «سلام به قدس» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه «سلام به قدس»

Loading the player...

 

شبکه تلویزیونی آفتاب در روز جهانی قدس با ويژه برنامه زنده «سلام به قدس» با مردم مظلوم غزه و فلسطين تا روز قدس همصدا و همگام مي‌شود.

رویکرد این برنامه پوشش مراسم روز جهانی قدس و اطلاع رسانی از برگزاری آن، پرداختن به اهمیت این روز جهانی و علت اشغال فلسطین است و می کوشد ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تبیین تاریخچه، جایگاه و اهمیت روز قدس و بررسی تحولات اخیر کشورهای اسلامی و ... با بهره گیری از نظرات کارشناسی، تصاویر مستند و ... لحظه به لحظه حضور پرصلابت و میلیونی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان مرکزی در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس، روز مبارزه با استعمار و استبداد را به تصویر بکشد.

گزارش از مراسم راهپیمایی روز قدس در سطح کشور، پخش گزيده سخنان حضرت امام خميني قدس سره و مقام معظم رهبري و استاد شهید مرتضی مطهری در مورد فلسطین و گفتگو گروههای مرجع، استاندار، نماینده ولی فقیه، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، چهره های شاخص و مردمی از جمله آیتم های این ویژه برنامه است

در قسمت‌هاي ديگر برنامه نيز علاوه بر انعكاس راهپيمايي روز جهاني قدس، به پخش دیدگاه‌های مردم استان در خصوص روز جهانی قدس و ضرورت مبارزه با اشغالگران سرزمینهای اسلامی از جمله قدس شریف می پردازد و بيانيه‌ها و فراخوان‌هاي سازمانها و نهادهای دولتی براي شركت در راهپيمايي روز جهاني قدس بازخواني مي‌شود.

ويژه برنامه زنده «سلام به قدس» در روز جمعه 19 تیر ماه 94 مصادف روز جهانی قیدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت 8 صبح تا پایان مراسم راهپیمایی بصورت زنده از قاب سیمای آفتاب  تقدیم مخاطبان می شود

 

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده: مژگان بیات – محمد گندمی

مجری: مصطفی ابراهیمی

تصویربرداران: حمید کاظمی، مظاهر فتاحی نسب، جواد بیات، علیرضا قهرمانی، مجید فراهانی

تدوینگر: مسعوده محمدیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __