سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه «اینجا زیارتگاه است» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه «اینجا زیارتگاه است»
 

 

نوروز امسال ویژه برنامه‌ی «راهیان نور» با عنوان «اینجا زیارتگاه است» هر روز ساعت 16 بصورت زنده و مستقیم از مناطق عملیاتی جنوب و از آنتن شبکه آفتاب تهیه و پخش می‌شود.

«اینجا زیارتگاه است» ویژه برنامه ای برای راهیان نور است که در قالب یک مستند گزارشی با آیتم های متنوعی همچون مسابقه پیامکی، گزارش های بروز، حضور زائران سرزمین نور و ... همراه است.

برنامه نوروزی «اینجا زیارتگاه است» با همکاری سپاه روح الله و بسیج سازمان صدا و سیما می کوشد با استقرار واحد سیار رسانه در مناطق عملیاتی معراج شهدای اهواز، یادمان شهدای فتح المبین- یادمان شهدای عملیات رمضان – منطقه علقمه- کربلای 5 – پایگاه شکاری دزفول- پایگاه دریایی خرمشهر و ... و پخش برنامه ها و گزارش های متنوعی از جمله دعوت از کاروان ها، مسئولین کاروانها، رزمندان هشت سال دفاع مقدس و گفتگو با آنها، مخاطبان را در حال و هوای راهیان نور قرار دهد و پیام رسان دلاوری ها و دستاوردهای دفاع مقدس باشد.

این برنامه با حضوز شهرام ترکمانی، شروین پیرهادی و محسن صفری بعنوان مجری در نوبت های جداگانه و برگزاری مسابقه پیامکی روزانه با موضوع نقش استان و شهدای استان در 8 سال دفاع مقدس هر روز ساعت 16 به مدت 30 تا 45 دقیقه از آنتن سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی تقدیم دوستداران این برنامه می شود.

برنامه «اینجا زیارتگاه است» را داوود اسفندیاری تهیه کنندگی می کند و مظاهر فتاحی نسب بعنوان تصویربردار، محمد ملکی دستیار تهیه، رضا ترابی گزارشگر ، فاطمه بغدادی تدوینگر و مهدی ادیب و سعید احمدی بعنوان تدوینگر و تصویربردار با این برنامه همکاری می کنند.

  

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __