رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه «آفتاب هدایت» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه «آفتاب هدایت»

 

 «آفتاب هدایت» عنوان ویژه برنامه زنده سیمای شبکه آفتاب است که در آستانه فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام به مدت یک ساعت تقدیم مخاطبان می شود.

سیمای شبکه آفتاب در شب شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام با برنامه گفتگو محور «آفتاب هدایت» در تلاش است، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت آن بزرگوار، با بهره گیری از کارشناسی اساتید مجرب و کارآزموده حوزوی در عرصه دین و مذهب مباحث مختلفی را از دیدگاه آن امام همام تبیین و بررسی کند.

این برنامه پنجشنبه شب مصادف با شب شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفرصادق(ع)، با اجرای مصطفی ابراهیمی و کارشناسی آیت الله دری نجف آبادی کارشناس مذهبی برنامه به بحث و بررسی پیرامون سبک زندگی شیعه، روایات و احادث امام جعفر صادق علیه السلام و معرفی فضایل اخلاقی این امام بزرگوار می پردازد و چگونگی احیای مکتب تشیع توسط ایشان تبیین می شود.

ویژه برنامه «آفتاب هدایت» محفل انس با سیره ائمه معصومین (ع) است و با بخش های مختلف وله های مناسبتی، کارشناسی، مداحی و مرثیه خوانی ذاکرین اهل بیت (ع) ویژه شهادت آن امام همام همراه است. این برنامه پنجشنبه 30 مرداد ماه جاری در شب شهادت رئیس مذهب جعفری امام صادق علیه السلام از ساعت 20- 19 همراه با مخاطبان سیمای شبکه آفتاب به سوگ می نشیند.

گفتنی است ویژه برنامه «آفتاب هدایت» را داوود اسفندیاری تهیه می کند و میثم صفدری تصویربردار آن خواهد بود
.

   
   
   
   

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __