جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری - نمایش محتوای خبر

 

 

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: احیاء روحیه انقلابی گری در جامعه تکلیف اصلی مدیران و کارگزاران نظام است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در محل بیت امام جمعه اراک، افزود: دشمنان نظام اسلامی با بهره گیری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در صدد ایجاد فاصله بین آرمان های انقلاب اسلامی و جوانان برآمده اند که تنها راه مقابله با این توطئه بدخواهان نظام، احیاء روحیه انقلابی گری در جامعه است.

وی افزود: عشق و علاقه ملت نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا بی پایان است و مردم با پشتیبانی از ولایت فقیه در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان نظام اسلامی ثابت قدم هستند.

امام جمعه اراک اظهار کرد: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی باید روحیه انقلای گری را در وجود خود تقویت کرده و با خلوص نیت و جلب رضایت خداوند، خدمتگذاری بی منت را سرلوحه امور خود قرار دهند و در صورت تحقق این مهم روحیه انقلابی گری در جامعه احیا می شود.

وی با تقدیر از حضور پر شور آحاد جامعه اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن نیز گفت: مردم و مسئولان با حضور پر شور در این راهپیمایی عظیم، یک بار دیگر دشمنان نظام اسلامی را نا امید کردند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ملت غیور ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه، وحدت، یکپارچگی و عشق به ولایت و میهن را به منصه ظهور گذاشتند و دست رد به سینه آمریکا و بدخواهان نظام اسلامی زدند.

وی ادامه داد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی نیز باید به پاس قدر دانی از این حضور میلیونی ملت ایران، عزم خود را برای حل مشکلات جامعه و ارتقاء وضعیت معیشتی ملت جزم کنند.

وی با تشریح زندگی حضرت فاطمه زهرا (س(  نیز گفت: این بانوی مکرمه اسلام بعد از پیامبر اکرم (ص) نقش اصلی در توسعه و نشر اسلام و تثبیت رسالت پیامبر ایفا کردند.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: هرچند زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) پس از رحلت رسول خدا (ص) همان گونه که خود آرزو داشت، طولانی نشد و تنها چند ماه بعد در جوار قرب پروردگار به دیدار پدر شتافت؛ ولی در همین مدت از هرگونه فداکاری و ایثار در حق امیرمومنان (ع)‏ و دفاع از اسلام فروگذاری نکردند و با تمام وجود به دفاع از حریم قدس علوی و حمایت از جانشینی برحق حضرت علی(ع) پرداختند.