حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری - نمایش محتوای خبر

 

 

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری

شناسه : 340934982

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری

وظیفه مدیران نظام احیا روحیه انقلابی گری

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: احیاء روحیه انقلابی گری در جامعه تکلیف اصلی مدیران و کارگزاران نظام است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در محل بیت امام جمعه اراک، افزود: دشمنان نظام اسلامی با بهره گیری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در صدد ایجاد فاصله بین آرمان های انقلاب اسلامی و جوانان برآمده اند که تنها راه مقابله با این توطئه بدخواهان نظام، احیاء روحیه انقلابی گری در جامعه است.

وی افزود: عشق و علاقه ملت نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا بی پایان است و مردم با پشتیبانی از ولایت فقیه در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان نظام اسلامی ثابت قدم هستند.

امام جمعه اراک اظهار کرد: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی باید روحیه انقلای گری را در وجود خود تقویت کرده و با خلوص نیت و جلب رضایت خداوند، خدمتگذاری بی منت را سرلوحه امور خود قرار دهند و در صورت تحقق این مهم روحیه انقلابی گری در جامعه احیا می شود.

وی با تقدیر از حضور پر شور آحاد جامعه اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن نیز گفت: مردم و مسئولان با حضور پر شور در این راهپیمایی عظیم، یک بار دیگر دشمنان نظام اسلامی را نا امید کردند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ملت غیور ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه، وحدت، یکپارچگی و عشق به ولایت و میهن را به منصه ظهور گذاشتند و دست رد به سینه آمریکا و بدخواهان نظام اسلامی زدند.

وی ادامه داد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی نیز باید به پاس قدر دانی از این حضور میلیونی ملت ایران، عزم خود را برای حل مشکلات جامعه و ارتقاء وضعیت معیشتی ملت جزم کنند.

وی با تشریح زندگی حضرت فاطمه زهرا (س(  نیز گفت: این بانوی مکرمه اسلام بعد از پیامبر اکرم (ص) نقش اصلی در توسعه و نشر اسلام و تثبیت رسالت پیامبر ایفا کردند.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: هرچند زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) پس از رحلت رسول خدا (ص) همان گونه که خود آرزو داشت، طولانی نشد و تنها چند ماه بعد در جوار قرب پروردگار به دیدار پدر شتافت؛ ولی در همین مدت از هرگونه فداکاری و ایثار در حق امیرمومنان (ع)‏ و دفاع از اسلام فروگذاری نکردند و با تمام وجود به دفاع از حریم قدس علوی و حمایت از جانشینی برحق حضرت علی(ع) پرداختند.