رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

وظیفه مداحان تبیین ارزشهای انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی - نمایش محتوای محرم

 

 

وظیفه مداحان تبیین ارزشهای انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی

وظیفه مداحان تبیین ارزشهای انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی

وظیفه مداحان تبیین ارزشهای انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی

    نماینده ولی فقیه در استان : تبیین ارزش های انقلابی و دستاوردهای نظام اسلامی در کنار بیان ویژگی های اهل بیت (ع) وظیفه مداحان است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، نماینده ولی فقیه در استان در جمع مداحان و روسای هئیت های مذهبی استان گفت : مداحان اهل بیت (ع ) وظیفه دارند با انعکاس دستاوردها و ارزش های نظام اسلامی، امید و انگیزه را در جامعه احیا کنند.
آیت الله دری نجف آبادی افزود : دشمنان نظام اسلامی با استفاده از ابزارهای مختلف فرهنگی اعتقادات جوانان اسلامی را نشانه گرفتندکه مداحان و مبلغان دینی باید از فرصت ماه محرم در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان استفاده کنند.
وی ، مداحی را بهترین فرصت برای انتقال آگاهی و هدایت مخاطب به تفکر در زمینه‌های بصیرت دینی، تحلیلی و سیاسی با شیوه‌های مختلف دانست و گفت : مداحان باید از این فرصت استفاده کرده و سیره اهل بیت(ع) را در جامعه نهادینه کنند.
آیت الله دری افزود : باید سنت های عزاداری، نوحه خوانی و مداحی به خوبی تبیین و با بیان واقعیات به دور از خرافه تفکر دینی و اسلامی در جهان ترویج شود.
حجت الاسلام قربان پور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی هم با ارائه گزارشی از وضعیت هیات و عزاداری ها گفت : هزار و 700 هیات مذهبی در استان مرکزی فعالیت می کند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


آداب و رسوم محرم

مقدمات سفر اربعین

مقدمات سفر اربعین

مدت ویدئو: 01:32

علم گردانی روستای تاریخی هزاوه

علم گردانی روستای تاریخی هزاوه

  مردم روستای هزاوه از دیرباز همچون گذشتگان خود از آغاز ماه محرم با برگزاری مراسم علم گردانی در دهه اول ماه محرم نسبت به سالار شهیدان ابراز ارادت وعزاداری می...