جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

وزیر اطلاعات به عنوان نماینده عالی دولت وارد شهرستان محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر اطلاعات به عنوان نماینده عالی دولت وارد شهرستان محلات

وزیر اطلاعات به عنوان نماینده عالی دولت وارد شهرستان محلات

وزیر اطلاعات به عنوان نماینده عالی دولت وارد شهرستان محلات
حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات روز یکشنبه در جریان سی و دومین سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی به عنوان نماینده عالی دولت وارد شهرستان محلات شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت

حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از برنامه های وزیر اطلاعات در سفر به محلات بود.

حجت الاسلام محمود علوی همچنین در برنامه اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد فاطمیه شهرستان محلات نیز همگام با مردم حضور یافت و قرار است که در این مسجد ایراد سخنرانی داشته باشد.

وزیر اطلاعات همچنین عصر روز یکشنبه در ادامه سفر خود به شهرستان دلیجان می رود و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء برای مردم این شهرستان سخنرانی خواهد کرد.

جمع بندی مسائل و مشکلات شهرستان های محلات و دلیجان توسط وزیر اطلاعاتبه عنوان نماینده عالی دولت برای تصمیم سازی های نشست پایانی سفر انجام خواهد شد.

استان مرکزی با یک میلیون و 414 هزار نفر جمعیت و 12 شهرستان در قلب ایران قرار دارد و به عنوان دومین قطب صنایع مادر تخصصی چهارمین قطب صنعت و یکی از کانون های مهم کشاورزی کشور است.

دولتمردان تدبیر و امید از اولین سفر استانی خود در 24 دی ماه سال 92 تاکنون به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستان های استان تهران (شهریار، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان) خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد و قزوین سفر کرده اند.