جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

وحدت جانمایه اقتدار و سربلندی جهان اسلام است - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت جانمایه اقتدار و سربلندی جهان اسلام است

وحدت جانمایه اقتدار و سربلندی جهان اسلام است

وحدت جانمایه اقتدار و سربلندی جهان اسلام است

امام جمعه زرندیه گفت: حفظ وحدت و یکپارچگی مایه اقتدار و سربلندی جهان اسلام است

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زرندیه گفت: بزرگترین چالش جهان اسلام اختلافات فرقه ای است و باید از محور وحدت جهان اسلام یعنی پیامبر (ص) و اهل بیت پیامبر، در جهت رفع اختلافات بهره برد.

وی بیان کرد: مسلمانان باید با حفظ وحدت در مقابل دشمنان اسلام به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی نمایند.

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: ملت ایران همانطور که پیامبر اکرم (ص) و مسلمانان صدراسلام در برابر تحریم های سخت قریش ایستادند، مسئولان نظام نیز باید با وحدت و یکپارچگی تحت لوای ولایت، درمقابل توطئه های خصمانه دشمنان ایستادگی کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی به وحدت حوزه و دانشگاه اشاره داشت وگفت: وحدت حوزه و دانشگاه هم یکی از موهبت های الهی بود که بعد از انقلاب به برکت خون شهیدانی همچون شهید مفتح به منصه ظهور رسید.

خطیب جمعه زرندیه اضافه کرد: دشمنان به دنبال تهی کردن دانشگاه ها از اندیشه دینی هستند که وحدت حوزه و دانشگاه خاری در چشم آنان است.

حجت الاسلام ابراهیمی توضیح داد: ترویج اخلاق و رفتار پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین تعالی بخش فضائل انسانی است و عزت دنیا و سعادت آخرت همه مسلمانان در پیروی از پیامبر و ائمه اطهار (ع) خلاصه می شود.

شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمعیت 57هزار نفر دارای دو بخش مرکزی و خرقان و پنج شهر مامونیه، پرندک، زاویه ، خشکرود و رازقان است که در چهار شهر این شهرستان نمازعبادی، سیاسی جمعه اقامه می شود