رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

واژگونی مینی بوس در محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

واژگونی مینی بوس در محلات

واژگونی مینی بوس در محلات

واژگونی مینی بوس در محلات

واژگونی مینی بوس در محور آبگرم محلات 15 نفر را راهی بیمارستان کرد. بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس حامل کارگران یک واحد صنعتی در محور آبگرم محلات 15 نفر مجروح شدند.

بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس حامل کارگران یک واحد صنعتی در محور آبگرم محلات تمامی 14 سرنشینان مینی بوس به همراه راننده مصدوم و با حضور اورژانس محلات به اورژانس بیمارستان محلات منتقل شدند.

قاسم رئیس اکبری رئیس مرکز اورژانس محلات همچنین در گفتگو با خبر نگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: بلافاصله با اعزام مصدومین حادثه به اورژانس اقدامات تشخیصی و درمانی با حضور کلیه کادر پزشکی بیمارستان آغاز شد و یکی از مصدومین به علت وخامت حال و همچنین ورد ضربه به سر و چشم در ساعات اولیه به بیمارستان امیر کبیر اراک اعزام شد.

وی ادامه داد: در ادامه روند تشخصی و درمان حادثه دیدگان 9 نفر از مصدومین برای انجام مراحل تکمیلی درمان از جمله خدمات ارتوپدی و سی تی اسکن با یک دستگاه اتوبوس فوریت‌های پزشکی به مراکز درمانی استان اعزام شدند.

رئیس مرکز اورژانس محلات همچنین افزود: از مجموع حادثه دیدگان این سانحه رانندگی 4 نفر در بیمارستان امام خمینی(ره) محلات بستری و یک نفر نیز به صورت سرپایی مداوا و مرخص شده است.

جهانگیر دلداده مقدم مدیر بیمارستان و رییس کمیته بحران بیمارستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مصدومین حادثه امروز صبح با تعداد 4 دستگاه آمبولانس به اورژانس بیمارستان محلات منتقل شدند.

10 نفر از مصدومین حادثه به علت ضایعات چشمی و شکستگی با استفاده از یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانسی به مراکز درمانی استان اعزام شدند و 4 مصدوم دیگر حادثه نیز در حال حاضر در بیمارستان محلات بستری هستند.