رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

واژگونی تریلر حمل گاز مایع - نمایش محتوای خبر

 

 

واژگونی تریلر حمل گاز مایع

واژگونی تریلر حمل گاز مایع

واژگونی تریلر حمل گاز مایع

ساعت چهار و ده دقیقه صبح دیروز یک دستگاه تریلر حمل گاز مایع در محور قدیم ساوه به زرندیه واژگون شد.

فرمانده پلیس راه استان مرکزی با بیان اینکه این واژگونی در کیلومتر 25 محور قدیم ساوه به تهران رخ داد ، گفت : علت این حادثه عدم توجه به جلو به دلیل خستگی و خواب آلودگی بود.

سرهنگ کهریزی با بیاناینکه تصادف از نوع خسارتی بود ، افزود : اقدامات لازم ایمن سازی با حضور نیروهای امدادی انجام شده است.

رییس راه و شهرسازی شهرستان زرندیه نیز گفت : به دلیل خطر اشتعال و انفجار مخزن این تریلر ، از پل بویین زهرا کیلومتر 12 محور قدیم ساوه – تهران تا کیلومتر 30 در سه راهی خشکرود به طول بیست کیلومتر انسداد مسیر انجام شد و خودروها از آزاد راه عبور می کنند.

فرماندار زرندیه هم با بیان اینکه از ساعات ابتدایی وقوع حادثه نیروهای امدادی حضور پیدا کردند ، گفت : با آتش نشانی پالایشگاه شازند هماهنگ شده که گروه های متخصص در حال انتقال به اینجا هستند.

کردی با بیان اینکه فقط راننده صدمه جزئی دیده افزود : توسط پیمانکار بخش خصوصی خودروی جایگزین و دو دستگاه جرثقیل برای جابجایی در حال اعزام هستند.

وی در ادامه با شاره به حجم بالای تردد خودروهای سنگین ، باریک و بیابانی بودن ، وقوع طوفان شن و حجم بالای تصادفات در این جاده ، اضافه کرد : تمام تلاش دولت بر این است از ساوه تا زرندیه جاده دو طرفه رفت برگشت احداث کند که در سال جاری ششصد میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

خوشبختانه پس از جابه جایی گاز مایع به خودروی دیگر ، جاده قدیم ساوه به زرندیه پس از هشت ساعت بازگشایی شد.