رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

هوشمندی وانسجام در جامعه مانع نفوذ دشمن است - نمایش محتوای خبر

 

 

هوشمندی وانسجام در جامعه مانع نفوذ دشمن است

هوشمندی وانسجام در جامعه مانع نفوذ دشمن است

هوشمندی وانسجام در جامعه مانع نفوذ دشمن است

 

درجلسه مشترک هم اندیشی سپاه روح الله و صدا و سیمای استان فرمانده سپاه روح ا.. استان گفت : تهاجم فرهنگی برای مقابله با نظام به کارگرفته شده  است .

به گزارش روابط عمومی صداو سیمای استان مرکزی در این جلسه سردار کریمی ضمن تشکر از تلاشهای بسیار خوب کارکنان شبکه آفتاب گفت: صدا و سیما  زبان نظام است و نقش خود را هم در داخل و هم در خارج از مرزها به خوبی نشان داده و توانسته مظلومیت مسلمانان را به گوش دنیا برساند .

وی ادامه داد : دشمن در صدد است با استفاده از راههای مختلف و جذب نخبگان در دانشگاه های بین المللی و مراکز اقتصادی در پیشبرد اهداف خود در جامعه نفوذ کند و باید با هوشیاری تمام در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و آنان را مایوس نمود.

مدیر کل صدا وسیمای مرکزی هم در این جلسه گفت: صدا وسیما با روشنگری در تبیین مسایل مختلف سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی توانسته چهره کریه دشمن و ترفندهای آنان رابرملا کند .

قربانی جم افزود : با توجه به شرایط ویژه کشور در منطقه، صدا وسیما به صورت لحظه ای مسایل را رصد می کند و نقشه دشمنان را باطل و از نفوذ دشمن در جامعه جلوگیری می کند .

وی ادامه داد، شبکه آفتاب با برخورداری از مخاطبان فهیم و اعتماد مردم نسبت به رسانه، ضمن پیگیری مطالبات به حق مردم، تلاش میکند تا در راستای تحقق منویات رهبر عزیز انقلاب و ایجاد وحدت و همدلی گامهای موثری را بردارد.