سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

همگام با ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همگام با ورزش

 

تهیه کننده: علی حاجی آبادی

کارگردان: مهدی خسروی

صدابردار: رضا سبحانی فر

تصویربرداران : میثم صفدری، مسعود جعفری و رضا نور محمدی

نریشن: علی مرادی، محمد فرجی، جواد نیکدل

گزارشگران : مجتبی درجاتی، علی مرادی، امیر حسام شکری و محمد فرجی

 

«همگام با ورزش» عنوان برنامه تلویزیونی است که با موضوع بررسی رویدادها و اتفاقات ورزشی استان مرکزی شنبه شب ها، ساعت 21 به مدت 70 دقیقه به صورت زنده تقدیم بینندگان شبکه آفتاب می شود.

این برنامه با موضوع بررسی رویدادها و اتفاقات ورزشی استان مرکزی و با محور ایجاد نشاط و امید آفرینی و تقویت انگیزه پیروزی شنبه شبها از ساعت 21 به مدت 70 دقیقه به صورت زنده تقدیم بینندگان عزیز شبکه آفتاب می‌شود

برنامه «همگام با ورزش» با نگاه برابر نسبت به رشته‌ های ورزشی فعال در سطح استان مرکزی و ورزش همگانی، ورزش در دوران کرونایی و نیز رقابتهای لیگ برتر فوتبال و فوتسال را به صورت ویژه تحت نظر دارد.

برنامه 7۰ دقیقه ای «همگام با ورزش» که با موضوع ورزش و تفریحات سالم تهیه و پخش می شود، بر آنست تا عملکرد هیأت های مختلف ورزشی را مورد نقد و بررسی قرار دهد و ضمن ارائه راهکارهای توسعه ورزش استان، لحظات شاد و مفرحی را برای بینندگان دوستار ورزش شبکه آفتاب فراهم کند.

این برنامه با آیتم هایی چون سوت آغاز، رویدادهای ورزشی هفته، کارشناس، خط آزاد ورزش، از دریچه دوربین شما، با قهرمانان، با پیشکسوتان، گزارش ویژه، از فوتبال تا فوتبال و ..... روی آنتن می روند.

برنامه تلویزیونی همگام با ورزش شنبه ها ساعت 21 و تکرار آن در روز بعد (یکشنبه ها ) در ساعت 12:45 از آنتن شبکه آفتاب پخش می شود

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __