جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

همگام با ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همگام با ورزش

Loading the player...

 

«همگام با ورزش» برنامه ای تلویزیونی است که پنجشنبه شب ها از سیمای شبکه آفتاب بصورت زنده تقدیم ورزش دوستان استان مرکزی می شود.

فعالیت بیش از پنجاه هیات ورزشی در استان و همچنین ظرفیت بالای نیروی جوان استان، نیازمند حضور رسانه برای پوشش رقابتها و امیدبخشی در جامعه است. بر این اساس برنامه همگام با ورزش با محوریت ورزش استان و تاکید بر ترویج تقدم روحیه پهلوانی بر قهرمانی، ترویج روحیه تعاون و دوستی در ورزش و ... در جهت رفع نقایص و مشکلات پس از انعکاس نقاط ضعف در سیمای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود.

این برنامه در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی مخاطبان تنها برنامه ورزشی تحلیلی سیمای آفتاب است که همه ورزشها را تحت پوشش قرار می دهد و اساساً عنوان همگام با ورزش، حرکت گام به گام با ورزش و ورزشکاران استان است که دغدغه جامعه ورزش را انعکاس می دهد و عمدتاً رشته های ورزشی را که در طول هفته برگزار کننده مسابقات استانی، ملی و بین المللی باشند، تحت پوشش قرار می دهد.

برنامه 60 دقیقه ای «همگام با ورزش» که با موضوع ورزش و تفریحات سالم تهیه شده، بر آنست تا عملکرد هیأت های مختلف ورزشی را مورد نقد و بررسی قرار دهد و ضمن ارائه راهکارهای توسعه ورزش استان، لحظات شاد و مفرحی را برای بینندگان دوستار ورزش شبکه آفتاب فراهم کند.

معرفی قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان موفق، باشگاه های ورزشی و چهره های موفق ورزشی استان از آیتم های ثابت و همیشگی برنامه همگام با ورزش است. همچنین در برنامه مذکور خبرهای ورزشی در قالب آیتم شنیده های ورزش با اجرای میلاد اسکندری به سمع و نظر بینندگان می رسد.

همگام با ورزش با اجرای علی حاجی آبادی پنجشنبه های هر هفته ساعت 21 به مدت یک ساعت همراه با مخاطبان ورزش دوست خواهد بود

 

 

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده و مجری: علی حاجی آبادی

تصویربرداران پرتابل و استودیو:  میثم صفدری و رضا نورمحمدی 

صدابردار: مجید ابراهیمی

 منشی صحنه: محبوبه محمدی

تدوینگر:  مسعود دایی زاده

گزارشگر : مجتبی درجاتی

گوینده متن: میلاد اسکندری

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. واقعا این برنامه عالیه ومتاسفم برای شبکه... رضا محمدی ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۰۰:۳۷

رضا محمدی
سلام. واقعا این برنامه عالیه ومتاسفم برای شبکه افتاب که به این برنامه ورزشی کم لطفی میکنه اخه کل ورزش استان باید خلاصه بشه تو یک ساعت برنامه؟؟؟از مدیران شبکه خواهشمندم با توجه به گستردگی ورزش در استان تایم برنامه رو افزایش بدن.
با تشکر از سیمای استان مرکزی
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۰۰:۳۷

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __