رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

همگام با ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همگام با ورزش

 

«همگام با ورزش» برنامه ای تلویزیونی است که پنجشنبه شب ها ساعت 21 از سیمای شبکه آفتاب بصورت زنده تقدیم ورزش دوستان استان مرکزی می شود.

فعالیت بیش از پنجاه هیات ورزشی در استان و همچنین ظرفیت بالای نیروی جوان استان، نیازمند حضور رسانه برای پوشش رقابتها و امیدبخشی در جامعه است. بر این اساس برنامه همگام با ورزش با محوریت ورزش استان و تاکید بر ابزار بودن ورزش بجای هدف بودن آن، ترویج تقدم روحیه پهلوانی بر قهرمانی، ترویج روحیه تعاون و دوستی در ورزش و ... در جهت رفع نقایص و مشکلات پس از انعکاس نقاط ضعف در سیمای شبکه آفتاب تهیه و تولید می شود

این برنامه در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی مخاطبان تنها برنامه ورزشی تحلیلی سیمای آفتاب است که همه ورزشها را تحت پوشش قرار می دهد و اساساً عنوان همگام با ورزش، حرکت گام به گام با ورزش و ورزشکاران استان است که دغدغه جامعه ورزش را انعکاس می دهد و عمدتاً رشته های ورزشی را که در طول هفته برگزار کننده مسابقات استانی، ملی و بین المللی باشند، تحت پوشش قرار می دهد.

برنامه «همگام با ورزش» که با موضوع ورزش و تفریحات سالم تهیه شده، بر آنست تا عملکرد هیأت های مختلف ورزشی را مورد نقد و بررسی قرار دهد و ضمن ارائه راهکارهای توسعه ورزش استان، لحظات شاد و مفرحی را برای بینندگان دوستار ورزش شبکه آفتاب فراهم کند

معرفی قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان موفق، باشگاه های ورزشی و چهره های موفق ورزشی استان از آیتم های ثابت و همیشگی برنامه همگام با ورزش است. همچنین در برنامه مذکور خبرهای ورزشی در قالب آیتم شنیده های ورزش با اجرای میلاد اسکندری به سمع و نظر بینندگان می رسد.

گفتنی است تهیه کنندگی برنامه 60 دقیقه ای همگام با ورزش را علی حاجی آبادی برعهده دارد و میثم صفدری همراه با رضا نورمحمدی تصویربردار پرتابل و استودیو برنامه می باشند. همچنین مجید ابراهیمی، محبوبه محمدی، مسعود دایی زاده و مجتبی درجاتی به ترتیب بعنوان صدابردار، منشی صحنه، تدوینگر و گزارشگر با این برنامه همکاری می کنند.

   
   
   
   
   

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __