همگام با ورزش

 

«همگام با ورزش» برنامه ای تلویزیونی است که پنجشنبه شب ها از سیمای شبکه آفتاب بصورت زنده تقدیم ورزش دوستان استان مرکزی می شود.

فعالیت بیش از پنجاه هیات ورزشی در استان و همچنین ظرفیت بالای نیروی جوان استان، نیازمند حضور رسانه برای پوشش رقابتها و امیدبخشی در جامعه است. بر این اساس برنامه همگام با ورزش با محوریت ورزش استان و تاکید بر ابزار بودن ورزش بجای هدف بودن آن، ترویج تقدم روحیه پهلوانی بر قهرمانی، ترویج روحیه تعاون و دوستی در ورزش و ... در جهت رفع نقایص و مشکلات پس از انعکاس نقاط ضعف در سیمای شبکه آفتاب تهیه و تولید می شود.

این برنامه در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی مخاطبان تنها برنامه ورزشی تحلیلی سیمای آفتاب است که همه ورزشها را تحت پوشش قرار می دهد و اساساً عنوان همگام با ورزش، حرکت گام به گام با ورزش و ورزشکاران استان است که دغدغه جامعه ورزش را انعکاس می دهد و عمدتاً رشته های ورزشی را که در طول هفته برگزار کننده مسابقات استانی، ملی و بین المللی باشند، تحت پوشش قرار می دهد.

برنامه 60 دقیقه ای «همگام با ورزش» که با موضوع ورزش و تفریحات سالم تهیه شده، بر آنست تا عملکرد هیأت های مختلف ورزشی را مورد نقد و بررسی قرار دهد و ضمن ارائه راهکارهای توسعه ورزش استان، لحظات شاد و مفرحی را برای بینندگان دوستار ورزش شبکه آفتاب فراهم کند.

معرفی قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان موفق، باشگاه های ورزشی و چهره های موفق ورزشی استان از آیتم های ثابت و همیشگی برنامه همگام با ورزش است. همچنین در برنامه مذکور خبرهای ورزشی در قالب آیتم شنیده های ورزش با اجرای میلاد اسکندری به سمع و نظر بینندگان می رسد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

 تهیه کننده: علی حاجی آبادی

تصویربرداران پرتابل و استودیو:  میثم صفدری و رضا نورمحمدی 

صدابردار: مجید ابراهیمی

 منشی صحنه: محبوبه محمدی

تدوینگر:  مسعود دایی زاده

گزارشگر : مجتبی درجاتیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
همگام با ورزش صبا زاهدی ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۱۳:۳۸
استاد رحیم مختاری از مربیان و استادان بزرگ اراک... حامد ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ۲۱:۴۳
برنامه همگام ورزش خیلی برنامه مفید برای استان... محمد شاهین ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۸:۴۳

صبا زاهدی
همگام با ورزش
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۱۳:۳۸
حامد
استاد رحیم مختاری از مربیان و استادان بزرگ اراک هستند
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ۲۱:۴۳
محمد شاهین
برنامه همگام ورزش خیلی برنامه مفید برای استان مرکزی است
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۸:۴۳

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __