جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

همکاری 25 هزار نفر با ستاد انتخابات استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

همکاری 25 هزار نفر با ستاد انتخابات استان مرکزی

همکاری 25 هزار نفر با ستاد انتخابات استان مرکزی

همکاری 25 هزار نفر با ستاد انتخابات استان مرکزی

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از همکاری 25 هزار نفر با این ستاد برای برگزاری باشکوه انتخابات 29 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ شکر الله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در نشست مشترک ستاد انتخابات و هیات نظارت استان گفت: با توجه به اینکه دو انتخابات مهم پیش رو داریم کلیه مسئولین باید برای بهتر برگزار شدن این دو انتخابات تلاش  کنند و 25 هزار نفر شامل نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، عوامل اجرایی، عوامل نظارت بازرسی و هیات اجرایی با ستاد انتخابات استان مرکزی همکاری دارند.

حسن بیگی افزود: آمار شعب اخذ رای برای این دوره ریاست جمهوری در استان مرکزی 1069 شعبه است و از این تعداد 700 شعبه ثابت و 369 شعبه سیار است.

وی ادامه داد :در این دوره از انتخابات 118 شعبه اخذ رای به صورت تمام الکترونیک کار اخذ رای را انجام می دهند که رای گیری الکترونیک در شهرهای خمین و ساوه انجام می شود.

تقوی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی نیز گفت: اساس کار در انتخابات باید بر محور صداقت و قانون باشد و هر کاری که فراتر از قانون باشد، خلاف شرع است.

وی افزود: تاکنون تعامل و همکاری خوبی بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات استان وجود داشته است و این همکاری و وحدت و همدلی باعث بهتر برگزار شدن انتخابات می شود.

وی تصریح کرد: نیاز است که ستاد انتخابات استان نشستی به منظور تبیین چارچوب ها و قوانین تبلیغاتی با مسئولان ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشد و الزامات و محورهای تبلیغات را یادآوری و تشریح کند تا برخی تبلیغات خارج از قانون حذف شود.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه در کشور برگزار می شود.