جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

همفکری برای راههای کاهش جرم در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

همفکری برای راههای کاهش جرم در استان

همفکری برای راههای کاهش جرم در استان

همفکری برای راههای کاهش جرم در استان

مسئولان قضایی و اجرایی استان در نشستی درباره راههای کاهش جرم تبادل نظر کردند.

رئیس کل دادگستری استان در جلسه پیشگیری از جرائم خاص گفت: مسئولان باید در راستای کاهش تصادفات و رفع نقاط حادثه خیز در استان تلاش کنند تا دیگر شاهد تلفات جاده ای نباشیم.

حجت الاسلام عبداللهی افزود: باید علل و عوامل تصادفاتی که در نقاط حادثه خیز، منجر به فوت می شود بررسی و در جهت ایمن سازی آنها اقدام شود.

دادستان اراک هم در این جلسه گفت: به منظور جلوگیری از سرقت، بانک ها و طلافروشی ها، ملزم به نصب دوربین مدار بسته هستند و در صورت رعایت نکردن این امر مطابق مصوبات با آنها برخورد خواهد شد.

طاهری افزود: قرار دادن دوربین های مداربسته برای جلوگیری از سرقت احشام در ابتدای روستاها هم از دیگر اقداماتی است که باید در راستای کاهش وقوع سرقت انجام شود.

سرهنگ امیدی رئیس پلیس راهور استان هم از کاهش تعداد نقاط حادثه خیز استان از 62 نقطه به 32 نقطه خبر داد و افزود میزان تصادفات در نه ماهه امسال 30 درصد کاهش یافته است.


مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک هم گفت: به منظور کاهش تخلفات رانندگی در شهر اراک، نه دوربین ثبت تخلفات محدودیت سرعت، 20 دوربین نظارت ترافیکی و هشت دوربین سنجش میانگین سرعت در این شهر نصب و راه اندازی شده است.