رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

همصدا با فلسطین - نمایش محتوای صدا

 

 

همصدا با فلسطین

همصدا با فلسطین

 
 

 

«همصدا با فلسطین» عنوان ویژه برنامه ای است که به مناسبت روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به منظور انعکاس همراهی، همدلی و همصدایی ملت ایران و استان مرکزی با مردم مظلوم فلسطین از شبکه صدای آفتاب استان مرکزی تقدیم شنوندگان این شبکه می شود.

این برنامه با هدف پوشش رسانه ای راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان تلاش می کند با انعکاس حضور گسترده و لحظه به لحظه مردم همیشه در صحنه استان مرکزی در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تشریح فعالیت های تجاوز گرانه اسرائیل و آمریکا علیه ملت مظلوم فلسطین و تاریخچه و پیرایش رژیم غاصب اشغالگر قدس، به بررسی چگونگی همبستگی مسلمانان برای آزادی قدس شریف، بررسي نگاه حضرت امام(ره) نسبت به مساله فلسطين و اهميت و جایگاه روز قدس در جهان اسلام و ... از نگاه کارشناسان بپردازد.

برنامه «همصدا با فلسطین» علاوه بر پرداختن به موضوع بیداری اسلامی، با بخش های مختلفی همچون انعکاس کلام امام خمینی (ره) و رهبری درباره روز قدس، پخش زنده بیانیه روز قدس و سخنرانی میهمانان ویژه از مصلای بیت المقدس اراک، گزارش هایی از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی عظیم روز قدس ، موسیقی ، مسابقه تلفنی و پیامکی و ... همراه مردم در این حماسه بزرگ خواهد بود

این برنامه به تهیه کنندگی سپیده نوری، اجرای حمیدرضا یعقوبی و گلبرگ طهوری، نوشته های فائزه امینی و همچنین گزارش های شهرام ترکمانی و سید محمد محمدی از ساعت 10 صبح روز جمعه 11 مرداد 92 به مدت 180 دقیقه همراه و همگام با مردم همیشه در صحنه استان خواهد بود.