جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

همت برای آغازی دوباره در واحدهای تولیدی ورشکسته - نمایش محتوای خبر

 

 

همت برای آغازی دوباره در واحدهای تولیدی ورشکسته

ر استان مرکزی بیش از 3 هزار واحد تولیدی وجود دارد که در میان این واحدها، تعدادی تعطیل شده و برای شروع دوباره نیازمند همت مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ؛ در استان مرکزی بیش از 3 هزار واحد تولیدی فعالیت دارند که در میان آنان تعدادی تعطیل شده و برای شروع دوباره نیازمند همت مسئولان است.
واحد مرغداری آقای احمدی تولیدکننده ای از خمین یکی از این واحدهاست که در قالب ستاد تسهیل قرار است دوباره شاهد رونق تولید باشد.
به گفته ی این تولیدکننده کم توجهی در انتقال لوله گاز سرآغاز مشکلات بود و تا مشکل در دادگستری حل و فصل شود تولید تعطیل شده و در این مدت بیش از دو میلیارد تومان خسارت به او وارد شده است .
وی با اشاره به اینکه اکنون نظر شاکیان جلب شده گفت: در صورت اغماز از بدهی بانکی به جای خسارت و دادن تسهیلات جدید می تواند مرغداری را به واحد صنایع تبدیلی تبدیل کند.
احمدی تصریح کرد: مجوزهای تولید کنسرو لوبیا را اخذ کرده و با توجه به اینکه لوبیا از مزیت های کشاورزی خمین است می تواند در مرحله اول بیش از 200 شغل ایجاد کند.
فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز با بیان اینکه تلاش استانداری و ستاد تسهیل برای کمک به آقای احمدی است گفت : در تلاش برای استفاده از بندهای قانونی برای بخشودگی و پرداخت تسهیلات جدید هستیم.