رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

همایش پیاده‌روی خانوادگی در اراک برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش پیاده‌روی خانوادگی در اراک برگزار می‌شود

شناسه : 273912596

همایش پیاده‌روی خانوادگی در اراک برگزار می‌شود

همایش پیاده‌روی خانوادگی در اراک برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک گفت: به مناسبت دهه کرامت همایش پیاده‌روی خانوادگی در اراک برگزار می‌شود.

حمید کربلایی‌حسنی، با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت اظهار داشت: شهرداری اراک در نظر دارد همزمان با فرارسیدن دهه کرامت و به مناسبت گرامیداشت این دهه همایش پیاده‌روی خانوادگی را برگزار کند.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری این همایش همزمان با دهه کرامت انجام شده و برنامه‌های فرهنگی تربیتی متنوعی از سوی شهرداری و شورای شهر اراک پیش‌بینی شده است.

کربلایی حسنی تصریح کرد: شهرداری اراک به منظور برگزاری این همایش مسابقات و آیتم‌های ورزشی مختلفی را برنامه‌ریزی کرده و در پایان این برنامه‌ها جوایز ارزنده‌ای به برندگان مسابقات ورزشی اهدا می‌شود، 5 دستگاه دوچرخه از جوایز ویژه مسابقات ورزشی این همایش است.

وی بیان داشت: این همایش جمعه 22 مردادماه ساعت 8 صبح در بوستان شهدای گمنام اراک برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ادامه داد: هدف از برگزاری همایش پیاده‌روی ترویج و توسعه ورزش همگانی و افزایش نشاط عمومی افراد جامعه است، چراکه توجه به ورزش‌های همگانی و صبحگاهی سبب نشاط و پویایی و ارتقای سلامت مردم می‌شود.

کربلایی حسنی با تاکید بر ایجاد شرایط لازم به منظور توسعه و ترویج ورزش‌های همگانی در بین خانواده‌ها گفت: با نهادینه کردن ورزش می‌توان بسیاری از معضلات اجتماعی و بزهکاری‌ها را مدیریت کرد، در جامعه امروز ارمغان تکنولوژی،کم‌تحرکی و افزایش وزن است که دامن‌گیر بسیاری از افراد جامعه نیز شده است و امروز هیچ درمانی بهتر از پیاده‌روی برای این مشکلات وجود ندارد و باید به این مهم توجه ویژه شود.

.