سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

همایش شیرخوارگان حسینی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همایش شیرخوارگان حسینی

تهیه کننده مصلی: ابراهیم مرادی، محمد گندمی

تهیه کننده کرهرود: کردعلی

تصویربردار: مجید فراهانی

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی که همزمان با اول محرم الحرام در سراسر کشور برگزار می شود، ، از دو نقطه شهر اراک ، مصلی بیت المقدس در ساعت 8:30 الی 10:30 و حسینه سادات کرهرود از ساعت 9 الی 11 صبح روزجمعه ۳۱ شهریور روی آنتن سیمای شبکه آفتاب می رود.

گردهمایی شیرخوارگان حسینی هر ساله با حضور هزاران مادر عاشقِ اباعبدالله به همراه شیرخوارگانشان در نخستین جمعه ماه محرم و با هدف فراهم کردن بستر و فضایی مطلوب برای عاشقان ابا عبدا... الحسین(ع) برگزار می شود و شبکه آفتاب نیز در ارتباطی مستقیم در همنوایی با شهید شش ماهه دشت کربلا حضرت علی اصغر(ع) به پوشش رسانه ای این مراسم معنوی می پردازد.

در این آیین معنوی مداحان و مرثیه سرایان در رثای اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، مرثیه سرایی می کنند ، مردم نیز به یاد حضرت علی اصغر (ع) اشک ماتم می ریزیند و مادران عزادار حسینی نیز با خواندن لالایی یاد شهید خردسال مظلوم دشت کربلا حضرت علی اصغر (ع) را گرامی می دارند.

مراسم معنوی شیرخوارگان حسینی در شهر اراک از ساعت 8:30 صبح روز جمعه 31 شهریورماه از مصلی بیت المقدس اراک و در ساعت 9 صبح از حسینه سادات کرهرود برابر با اول محرم الحرام 1439 هجری قمری از سیمای شبکه آفتاب پخش می شود.

 

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __