همایش بزرگ و بیادمانی، افتخار دیگری از وحدت، حول محور ولایت

 

    شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از عموم مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان دعوت کرده با حضور باشکوه و پُرصلابت خود در راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی همدلی و انسجام خود را به منصه ظهور برسانند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با تبریک فرارسیدن 22بهمن از عموم مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان دعوت کرده با حضور باشکوه و پُرصلابت خود در راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی، بار دیگر همدلی و انسجام خود را به منصه ظهور برسانند.

بسم الله الرحمن الرحیم
 بهمن‌ماه نقطه عطفی در دفتر قطور افتخارات ملت آگاه ایران و روز حرکت در مسیر روشن انقلاب اسلامی و راه هدایت گرانه امام و شهدا و پیوستن به اقیانوس بیکران اراده و اقتدار ملی است و فرصتی برای سنجش حرکت انقلاب اسلامی و هموار کردن مسیر آن در جهت نیل به اهداف والای اسلامی انسانی است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از عموم مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان دعوت می نماید تا یکبار دیگر با حضور با شکوه و پُرصلابت خویش در راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی یوم الله 22بهمن، ضمن تجدیدمیثاق با امام راحل و رهبر عظیم الشان انقلاب، عزم راسخ، وحدت کلمه، همدلی و انسجام خود را به منصه ی ظهور برسانند.


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی


دانلود